e30 325i //M-Technic 2 '89.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Chek bre pa to ulubljenje od udara tj zato shto je auto povukao tu.Mislim da nije samo do peglanja.

Lepo ti rekoh da udubljenje nije od udara.. :rolleyes: I nije ni bilo peglanja,izbijeno je shakom.. Shteta shto je losha slika ali mislim da je sve jasno..

68iq6.th.jpg

Link to post
Share on other sites
oooo Gago konacno napredak,lepo sto je uspeo da se spasi prednji m-tech!

Steta sto je nekad farban zadnji deo auto inace bi krila i hauba legli ko budali samar,ona su u prvoj boji

Batice moj,spashen je i branik i to tako da izgleda kao nov! :preved: A shto se tiche haube i krila,bili su u problemu jer su upravo hauba i krila nekada farbani i radjeni ali ne bash na najbolji nachin ali sredio je to Zvonko da bude kao lutka.. Ostatak auto nikada nije bio farban,nece biti ni sad jer nemam toliko "vremena" :rolleyes: Tebi,batice moj,hvala za sve,za podrshku za drugarske cene i razumevanje oko manjka "vremena" :D

Evo par slika..63qa9.th.jpg65mf7.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ne smem nishta da kazem.. Sutra bi trebalo da auto bude potpuno zavrshen i trostuko ispoliran,ono shto se vidi je tek pochetak prvog poliranja jednom pastom a ceo auto ce biti predjen josh dva puta sa josh dve razlichite paste i onda ostaje josh da se odradi kompletan veliki servis(sve je vec spremno:filteri,ulje i ostalo),da se ochiste dizne,nacentriraju trapovi i da se auto ushteluje u servisu. Videcemo.. Kad sam do sad chekao sad mi nije problem da sachekam josh malo..

Link to post
Share on other sites

Napredujemo,polako ali sigurno.. Ostalo je josh da se ofarbaju prednji spojler,da se ofarba prednji branik i zadnji da se dofarba,josh jedno poliranje i voskiranje..

110sd2.th.jpg111zf8.th.jpg112tv9.th.jpg113xi5.th.jpg114kh8.th.jpg94gk9.th.jpg I retrovizori su na farbanju,shteta shto nije bilo vishe "vremena" da se ceo auto ofarba..

Link to post
Share on other sites

Trebalo je da uzmem "Azev-A" 17" sa sve gumama ali je prodao gume tako da mi se ne isplati,onako sa gumama je bila extra cena a ovako nije to to.. josh su felne bile 4x114 pa je trebalo da pravim i distancere.. Lik ponovo ima u ponudi fene kao tvoje,sa M-a..

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Vidimo se u nedelju na Banjici.. :drinks: :dance4: :dance3: :huh:

117ff7.th.jpg119fo7.th.jpg120ot0.th.jpg118yn9.th.jpg116qz0.th.jpg121vt2.th.jpg

Auto je trenutno u servisu gde ce se odraditi centriranje trapova,shtelovanje ventila i chishcenje dizni. Ostalo je da se postave ove sitnice tipa drzach haube,drugi deo maske pa pranje i voskiranje. I tako vidimo se u nedelju.. :yahoo:

Link to post
Share on other sites