e30 325i //M-Technic 2 '89.


Recommended Posts

Instruktore svaka čast. Da si Ti nama živ i zdrav, a para će onda biti. Auto je priča za sebe.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

vrhunska kocka!

super izgleda, sigurno i super ide, bedak samo shto se nema vremena za sredjivanje, imam isti problem...

a onaj lik shto si ga spominjao na pochetku, shto ti je zavrshavao delove, gde je on, kako to funkcionishe, da ne znash mozda jel ima nesto za X-a?

Link to post
Share on other sites
vrhunska kocka!

super izgleda, sigurno i super ide, bedak samo shto se nema vremena za sredjivanje, imam isti problem...

a onaj lik shto si ga spominjao na pochetku, shto ti je zavrshavao delove, gde je on, kako to funkcionishe, da ne znash mozda jel ima nesto za X-a?

Evo ti broj lika za delove:063 109 1889 i 060 309 1889,kazi da sam ti ja dao broj i probaj da se dogovorish za neko placanje u ratama ili tako neshto. Lik se zove Aca iz Kg-a je. Onda kada sam ja uzimao delove za mene trebalo je da mu stigne neki Ix u full opremi za delove pa ti vidi.. Ako uzmesh vishe delova verovatno ce ti on obezbediti prevoz a josh cesh i dobiti i popust na vec ok cene,bar je moje iskustvo sa njim takvo.. probaj.. Ja sam trenutno totalno bez "vremena" za sredjivanje tako da se nisam chuo sa njim vec duze.. I hvala na komplimentima za auto,da ide ide i tek ce da ide.. :)

Link to post
Share on other sites
gago sredjuj taj auto greota je da stoji i da propada!!!

Hocu Bane brate,do nove godine cu valjda da zavrshim sve,pojavio mi se i novi problem,popustio mi je mali hladnjak,treba da zamenim kutiju osiguracha i da proverim lamelu,korpu druk i sek.cilindar(zvechi pomalo neshto kad pustim kvachilo u leru) plus one ostale sitnice o kojima sam vec pisao,pa registracija i plin. Tochkovi i amorti sa sve glavchinama diskovima i kljeshtima od m-a e36 me cheka kod drugara i uzecu ih kad zavrshim ovo prvo. Za sad ga palim svaki dan,obrnem krug po kraju da me mine zelja i to je..

Link to post
Share on other sites
Koliko cenis ove felne i koje gume imas na njima?

Ljiljo majstore,ako te ne mrzi da chekash rachunaj da su felne tvoje posle nove godine kad reshim ovo sa sredjivanjem auta i uzmem od drugara ovo shto napisah gore u proshlom odgovoru. Napravicemo neku lepu cenu i eto.. Prednje gume su super dok su zadnje gotove,dimenzije su 195/50 r15

Link to post
Share on other sites

Ajde Gago samo napred. Kada sve to središ, auto će biti..., ma i sada je "zlo". :) :) :vampire:

P.S. Svima nama nedostaje "vremena".

Link to post
Share on other sites
Evo ti broj lika za delove:063 109 1889 i 060 309 1889,kazi da sam ti ja dao broj i probaj da se dogovorish za neko placanje u ratama ili tako neshto. Lik se zove Aca iz Kg-a je. Onda kada sam ja uzimao delove za mene trebalo je da mu stigne neki Ix u full opremi za delove pa ti vidi.. Ako uzmesh vishe delova verovatno ce ti on obezbediti prevoz a josh cesh i dobiti i popust na vec ok cene,bar je moje iskustvo sa njim takvo.. probaj.. Ja sam trenutno totalno bez "vremena" za sredjivanje tako da se nisam chuo sa njim vec duze.. I hvala na komplimentima za auto,da ide ide i tek ce da ide.. :)

blagodarim :)

oces da banes sutra na banjicu? :drinks:

Link to post
Share on other sites

@GrujaBG:

Ne znam stvarno ni pribliznu cenu koja je realna za polovne originalne e36-M3 delove.. Ovo shto ja uzimam,ako nagovaranje i dogovaranje oko cene uspe, drugar je dobio na poklon da ugradi u svoju kocku i delovi su sa trkachkog auta koji je vozen kod nas na krugu u ST-u nekada davno.Ako si pratio nash shamionat onda verovatno znash sa kog auta su delovi.. Poshto su vec dve godine ti delovi chekali a on nikako da ih uradi,ja sam uleteo sa kuknjavom da mi to proda josh dok sam vozio crvenu kocku i za nju sam uzeo neke druge sprave koje su tada bile na njegovom autu a tad ova chuda (shtelujuci Bilstein,neki mnogo veliki diskovi,kljeshta od kojih se uplashish,brdo nekih dzidza-bidza koje ne znam ni kako se zovu i za shta sluzhe na trapu..) ne htede da proda,popustio je skoro, kad je video ovaj sadashnji auto.. :) Pitacu ga koliko bi koshtali delovi sa "obichnog" M-a,znam da pola ovoga sa ovih trapova nije serija i koshta strashno i ako je polovno i akano po trkama.. Videcemo koja je cena za mene,naravno poklon ne ochekujem.. Cilj mi je ovo da napravim..

dscn2985hp0.th.jpgthpix.gif A evo shta je potrebno od seriskih delova,bez felni koje cu da jurim naknadno dscn2841hc5.th.jpgthpix.gif

@Lemi M5

Dolazim najverovatnije.. :)

@Ljilja

Majstore,navrati.. ma skoro da cu da ti poklonim felne,ti kazi cenu, samo da napravim ovo..

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

E pa drugari srecna vam nova godina.. Ne znam kakva vam je bila ova proshla,menije bila bash malerozna pa se tako i zavrshila. 31-og ujutru bez kochnica Bendzom jer mi nije bilo dobro podjoh da odvezem devojku do frizera i da vidim shta mi je sa Yugom koji je kod bio kod majstora i u povratku..

dsc00582rk9.th.jpgdsc00580hq4.th.jpgdsc00582po4.th.jpgdsc00583zn7.th.jpgdsc00584il0.th.jpgdsc00585tc2.th.jpg

Eto,pri 40 km/h ako je bilo i toliko,stade naglo lik ispred mene da pusti neku babu koja je pretrchavala ulicu i bum.. Kochio sam i prvom i ruchnom i probao sam da ga izbegnem u desno ali dzabe bilo je klizavo.. Liku koga sam chuknuo autu nije nishta,Vagenov Kedi,malo ogreban branik pa je bar to sreca u nesreci. E sad umesto da kachim na auto trapove sa m-a shto je bilo dogovoreno za 15-ti i da uzimam felne koje sam vec kaparisao ja cu opet da se druzim sa limarom.. Naravuchenije,ne sedaj u auto shlogiran i neispavan pogotovo ako nema kochnice..

Link to post
Share on other sites