kako voziti zadnju vucu


Recommended Posts

Leti isto naravno kada je suvo,zimi pozadi obavezno dobre zimske gume i bez naglog gasa pogotovo kada je smotan volan, ali i pored toga ga ne bi menjao za prednju ovako je mnogo bolje i zabavnije :e30:

Link to post
Share on other sites

zimi sve 4 zimske ili prednje zimske :) najgore je kad ostavis napred letnje a pozadi zimske, ne moze da se vozi auto

Link to post
Share on other sites

Putem preko Sabca i Valjeva , 100 kmh nisam presao a sve po snegu nigde na asvalt nisam zgazio , a ima oko 250 km ako se nevaram , jos smo u Kosjericu stali na burek . :)

Aaaaaa pa da! :hi:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Iskren da budem prvi put kad sam seo u :e30: i osetio cari zadnje vuce tu su pale sve moje predrasude i polako je pocela moja ljubav prema ovim masinama, vise ih nisam posmatrao kao hrpu lima i auto za kurcenje po ulicama. Kad bih opet dolazio u situaciju da biram izmedju zadnje i prednje, bez pogovora bi bila zadnja pa makar to bio i MTB ali u BMW izvedbi B)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Tvoj auto ima elektronsku kontrolu proklizavanja i nebi trebalo da imaš problema.Voziš ga kao i svaki drugi auto samo obrati pažnju na dodavanje gase kad je volan smotan ili u krivini,dobre gume i to je to nećeš ni znati da imaš zadnju vuču.Ova tema je prevashodno za nas koji pilotiramo po snegu sa starijim modelima,poluistrošenim gumama i difom bez špera :preved:

Link to post
Share on other sites