Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kineske, i zbog opcija a i zbog instalacije fabricke treba pola auta da se rasturi. Sacekacu jos malo pa bih uzeo ili Android ili Win samo model koji nema ona dva srebrna tockica, to mi bas odudara. Imas li neku preporuku?

Sent from my HTC One using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Pa bas tako pitao sam par ljudi i gledao po netu. Samo za ugradnju traze po 100 eura a kao sto kazes nije vredno truda jer su opcije prevazidjene. Nagovaram Sale-Sombor da mi proda njegovu i da je ugradimo za par minuta [emoji16]

Sent from my HTC One using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

jedino sto mi nije jasno kod kineza, zasto su wifi i gsm internet odvojeni preko dongla pa se bodu posebno, ostalo je ful. Video sam da imaju cak i opciju za prednju i zadnju kameru, eksterni hdd i odvojen video izlaz za, npr. monitor nazad.

Link to post
Share on other sites

Ima posebao za kameru, plus ima AVin, AVout. Ja se recimo na net povezem preko bilo kog wi-fi, kao i preko telefona, jedino sto mislim da ima malo kraci domet hvatanja signala.

I ja sam odlucio za multimediju, a ne za fabriku bas zbog rasturanja pola auta, plus zastarelih opcija. Sa multimedijom se dobija mnogo vise.

Link to post
Share on other sites

Ugradjen, ne moram nista dodatno da ugradjujem za njega. Recimo posto imam besplatan Telenor internet na telefonu, pustim na telefonu pristupnu tacku i na multimediji uhvatim signal bilo gde u Srbiji imam net.

Jedino sto sam morao da izvlacim je GPS antena, za to mi trebalo 5 min.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

9cc4b348a18bd99cbf64302db0bdb724.jpg

Vec tradicionalni poklon za godisnjicu druzenja[emoji16] Dok ne stigne navi yatour, super stvarcica privezan umesto cd sarzera, za sada sve sljaka super, zadovoljan sam kvalitetom zvuka, doduse nisam neki audofil :) M rucica menjaca neophodno joj je presvlacenje ali je ovih dana isprobavam i i ovom stanju, vredi :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...