Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Leon 63 Iskreno i ja sam mislio da ce biti problema sa time, hvaa ti puno na dosadasnjim savetima narocito oko maglenki i volana.

Tu smo da pomognemo jedan drugome, u svako doba.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Sve je stvar ukusa, ja licno vise volim i lepse mi izgleda niklovana lajsna nego shadow line, mnogo vise dodje do izrazaja kad su stakla tamna i kad smo kod njih tamni to na 60%, ja sam pre neki dan i ludilo je, sami mi krivo sto nemam niklovanu lajsnu nego imam crnu...

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 2 months later...

a5rrwv6.jpg

Zamenjene hromirane lajsne sa shadow line i ofarbane plastike na stubovima u sjajnu crnu :dance3: Mnogo lepse izleda, bar meni :)Sad su mi folije na staklima dosle do izrazaja jos vise, deluje da je procenat zatamnjenja veci. Ovo je na brzaka slikano prljav je autic i jos uvek sa zimskim gumama, uskoro bolje slike :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Super si ga sredio druže, odličan je!

Nego reci mi, pošto iste motore vozamo, da li si mu menjao ikada komplet separator uljnih para ili samo njegov filter (ili ni to)? Kod mene to nikada nije menjano sudeći po servisnoj dokumentaciji. Još da te pitam koje ulje mu sipaš i na koliko menjaš? Koliko ti potroši ulja na 10k?

Link to post
Share on other sites