Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije normalno sta je sa vama haha

xaxa ako znas resenje kazi iz mog iskustva SVAKI E46 u koji sam seo, meni oba suste ,jos 4,5 tudjih koje sam provozao od drugara nebitno dal karavan ili limo bas sam probao to iz tripa kao ajde da vidim isto cim mu upalis grejac krene suskanje ..nije to sad ono da ubija koliko susti da necujes stanicu,malo nesto al opet nervira :)

Link to post
Share on other sites

Jasko ne bi trebalo da imas smetnje.

Nisam primtio da na mom susti, pa sam bas proverio i ne primecuje se nikakva razlika

bez obzira da li su ukljuceni grejaci ili ne.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

be3661995d0e984ed6b3db97c7daa550.jpg

c74881b0bf86ef141362ccd7a89ebff7.jpg

Spava zimski san iscekujuci mali servis [emoji2] [emoji2] Imam jednu nedoumicu u vezi zamene antifriza. Odkada imam auto u njemu je Totalov G12, hteo bih da promenim celokupan sadrzaj i sipam bmw-ov G11 medjutim svi me ubedjuju da ce ostati prilicno u sistemu. Da li je bolje da promenim sa G12 koji je vec u njemu?

Sent from my HTC One using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Za moj auto, orginalan je bmw-ov g11 ide u glasama od litar ipo. Mislis kako bi bilo kod mene da zamenim sa novim antifrizom? Pa mesacu pola pola sa vodom pa sipati a cini mi se da je preporuka na pet godina da se menja antiftiz zbog nagrizanja i prljavstine.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Najbitnije mi je da proverim da mu g12 ne smeta, do sada nisam imao problema sa njime a ne bih da mi ostane neka kolicina pa pomesam sa g11.

Ako mu za 5 godina nije napravio štetu, neće ni ubuduće. Na 5 godina je rok za zamenu G12 antifriza, vek aditiva je toliko otprilike. Dakle sipaj isti antifriz kao i prošli put kada si radio zamenu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...