Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemas razloga za zahvaljivanje, ne trazim ti to. Osecao sam dozu odgovornosti posto sam ti preneo moje utiske pa sam se plasio da neces doziveti isto. :)

Link to post
Share on other sites

Generalno ne samo oko volana kada god sam u nekoj dilemi obratim se tebi, Leonu i jos par ljudi i uvek dobijem prave savete :) M volan je stvarno druga prica u odnosu na standardni :) Kada sam kupio auto na njemu je bio cetvorokraki onaj ruzni ali kada sam presao na sport volan iako je bio neuporedivo lepsi uvek mi je nedostajalo to sto je isuvise tanak. M je savrsen plus one dve grbe menjaju osecaj voznje.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Zeljkamp, preneo si mu tu ubedjivacku moc...ja odlagao potragu za vecim autom zato sto Bmw nema neku mini van varijantu(a za X varijante se nema finansija),dok me Casper nije ubedio u tri reci da je 5-ica idealan veci auto za porodicu. :D

I eto ja za par dana(teska srca) ali odlucim da oglasim svog na prodaju. :) Eto zato sluze prijatelji na forumu. :D :drinks:

Link to post
Share on other sites

Zeljkamp, preneo si mu tu ubedjivacku moc...ja odlagao potragu za vecim autom zato sto Bmw nema neku mini van varijantu(a za X varijante se nema finansija),dok me Casper nije ubedio u tri reci da je 5-ica idealan veci auto za porodicu. :D

Petica touring je izmisljena za to sto nama treba. :)

Link to post
Share on other sites

Hvala Dusane :) Volan je stvarno maksimalno ocuvan, u suprotnom ga ne bih ni stavljao u auto :) Hteo bih da lajsne odradim u piano black pa kad budes mogao pusti mi slike na viber ili ovde na pm.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Zeljkamp: Hhehe, bas tako... :D Jako malo je 520d karavana u ponudi, a skoro ni jedan u M opremi ili bar priblizno. Tako da bi se zadovoljio i sa limuzinom. :)

Kad predjemo na petice, onda ni Casper nece imati puno izbora, nego da se pridruzi. :D

Link to post
Share on other sites