Amortizeri u Batajnici: oooooooodlicno !!!!!!!!


Recommended Posts

Pozdrav svima :)

U petak sam bio u Batajnici kod majstora Saponje !

Hteo sam da sredim amortizere, i Dragance mi je preporucio servis u Batajnici.

Dragance je takodje i "sredio" sa Goranom da me primi, pregleda, dogovori, sredi......

I tako ja krenem iz Nisa, odem, i sretnem divnog i veselog Gorana.

Sve bilo sredjeno i dogovoreno kao da smo u malom mestu u Zapadnoj Vestfaliji !!!

U neko doba se pojavio i Dragance, ... i sta da vam pricam ?!?!?!

Sa mnogo pozitivne energije, dobrog zezanja, i spretnih ruku, ..... u takvom drustvu bih bio svakog dana :) :)

Meni je skoro neverovatno da postoji tako vesela i efikasna ekipa :)

Dakle,

koga muce amortizeri, pravac Batajnica kod majstora Saponje :)

Link to post
Share on other sites

Samo reci hvale za Gorana, koga iz miloste zovemo Mile. nekovece mi je radio na kolima od pola devet pa do jedno pola jedanaest....recite mi koji jos servis radi u to doba :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

mile je legenda , svako ko ima problema sa amortizerima nek se javi na 063 890 8259 i nek se pozove na mene .... tu je naravno i neki popust i sl.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...

Jos jedna pohvala za Gogija, tri puta mi je skidao celokupnu suspenziju da bih nastelovao kako sam zamislio, a uvek je bio sve veci i veci popust!!! :prankster2:

Ono sto je najbitnije, nije od onih likova koji kazu mrzi me, ma dobro ti je i tako... hahaha

Brzo i efikasno!!! :)

Link to post
Share on other sites

evo i ja da pohvalim mileta koji mi je promenio zadnje amortizere i sve 4tiri opruge u veoma kratko vreme!!mada sam i ja pomogao sto sam skinuo zadnja sedista i zadnju policu!! genijalan je lik!!

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Juce bio kod Goranceta skinemo jedan amortizer i Puf nestane struje HAHA tako da malo smo se druzili (nekih tri ,tri i po sata) dok struja nije dosla a onda krece akcija i sve reci hvale za Gorana i kako obavlja posao brzo i precizno ... Za sada sam zadovoljan a znam da ce tako i da ostane ubuduce...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...

Juce bio kod Mileta, odneo mu dve prednje opruge i rekao - spustiti auto 3 do 4 cm.. On ostavio neki auto koji je radio, kaze evo da ja tebi zavrsim, to je 5 minuta, da ne cekas.. Koliko kosta? Daj nesto za pice.. Namontirao lepo, sve dobro uradjeno :D

Stvarno prijatan covek, ceo dan se lepo osecas kad sretnes nekog takvog :prankster2:

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

inace smo ja i "majkan" jako dobri prijatelji i mogu vam reci da od gomile majstora koje poznajem, nema brzeg! Sto se tice amortizera, ja ne znam za boljeg (a, inace se bavim slicnim poslom, i poznajem ih mnogo).

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Juče bio kod Gorana, mogu vam reći da je prevazišao očekivanja( a bila su velika ), u rekordnom vremenu remontovani prednji amorti i auto podignut pozadi oko 5 cm ( svi spuštaju, samo ja dižem :rolleyes: ) , prezadovoljan sam urađenim , za svaku preporuku svakako...

Inače, adresa je Đurđa Bate Boškovića 43, pa lepo u navigaciju i...

Link to post
Share on other sites