Recommended Posts

Citajuci po forumu,shvatio sam da dosta e39-ki ima problem sa tim modulom ili kompjuterom ABS-a(kako se vec zove).

Danas sam pricao sa ortakom (koji je elektricar) vezano za neku e39ku sa oglasa(planiram odavno da je prisvojim taj voljeni model) i pitam ga sta je sa tim modulima na e39-kama jer nekoliko koje sam isao da gledam ili im neradi,ili se prodavac zali kako je morao da izdvoji 200e za polovan jer je nov oko 600e wacko.gif

Ortak mi kaze da on uspesno popravlja te module i da je dosad uradio preko 15 komada i da rade posle popravke bez problema.

E sad,pisem sve ovo,ako neko ima takav problem,moze da se javi,jedino sto bi bilo pozeljno je da se auto dotera ovde,da se ocita na dijagnostici sta je konkretno problem na ABS-u i oni popravku rade za dan,znaci ujutru se ostavi auto,uvece je gotovo.A mozda postoji i dogovor da se taj modul salje brzom postom,ali onda negarantuju ako neradi,jel mozda je neka druga stvar na autu neispravna a to nemoze da se vidi dok se auto ne dotera.

Nadam se da nikome nece smetati ovaj post,pisem ovo ISKLJUCIVO da bih nekom od nas mozda pomogao,ili ubrzao popravku voljene nam marke.

Ako topik nije u skladu sa nekim pravilom foruma ili nekom smeta,nek nadlezni brisu,nemam nista protiv.

Link to post
Share on other sites

Sve potrebne informacije ce ici na PP

Covek ima jako puno posla,pa da nebi bilo zivkanja za svakakve sitnice i podpitanja,a slab je sa zivcima :blink: (salim se,samo je malo nervozniji).

Svaki dan sam sa njim,tako da nije nikakav problem oko kontaktiranja,a i za clanove foruma,napravice mesta za neki popust.

Link to post
Share on other sites