Recommended Posts

da li se isplati znas samo ti koji ces ga voziti. potrosnja mu je koliko benzina toliko i plina + 1-2L ali opet to takodje zavisi od tebe i tvog stila voznje. Ugradnja je od 400e pa navise zavisno sta i kod koga ugradjujes.

Link to post
Share on other sites

Nemoj me držati za reč ali koliko sam ja čuo, na tim motorima uvek ima problema kad se ugradi plin. Ako su mene slagali i ja lažem tebe.

Link to post
Share on other sites

Na kojim motorima posto je 318i sirok pojam tacnije ima 3 varijante. sve jedno , koji god da je ne vidim zasto bi imao bilo kakav problem ako je sa motorom sve u redu. tacnije problem imaju oni koji su hteli da prodju sto jeftinije.

Link to post
Share on other sites

n42 radi odlicno na plin, trazi dobar uredjaj koji je napravljen za valvetronic i jos vise od toga trazi dobrog majstora koji zna to da ugradi...a takve majstore u Srbiji na prste mozes da nabrojis al oni ne ugradjuju za 400 nego za 600 plus...

Link to post
Share on other sites

ja sam ugradio plin pre nekoliko meseci u e46 318i za sada sam prezadovoljan nema neke razlike u poredjenju sa benzinom trosi mi oko 11 litra gasa kombinovane voznje znaci ne vozim ga penzionerski vise naginjem ka brzoj voznji ali ne do krajnjih granica . http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=21727&st=0&p=197566&fromsearch=1entry197566

Link to post
Share on other sites

Ja isto imam sekvent plin u mom, radi baz ikakvih problema vec 2,5 godine. Potrosnja po lokalu uz zustriju voznju je 13l, normalnu voznju do 100km/h 11l a na otvorenom 9-10l, uglavnom testirano sa upaljenom klimom.

Ja sam moj ugradio u Knjazevcu, servis Twins, izaslo me oko 300e. Skoro svi iz Kladova ugradjuju kod njih i nikog jos nisam cuo da se zali

Link to post
Share on other sites

Kod Babica od 420 za STAG4 do 500e za STAG300 ISA2 (4 cil.) Koga smara da se hebava sa stelovanjem preporucujem ovaj drugi koji to radi sam. Inace kod nekih je ta ista konfiguracija od 820e pa navise.

Link to post
Share on other sites

Lovato kod Mikija u NS,oko 500 evra,3 god garancije i pici samo,nema greske,meni je uradio na sestaku,ni jedan jedini problem,servis na 15000 predjenih kilometara kosta 20-25 evra,vodi racuna sta ugradjujes,da li se dizne mogu menjati posebno ili sve zajedno,da ne bude skupo kasnije

Link to post
Share on other sites

Imas verovatno kombinaciju AC stag-tomasseto,vecina majstor to ugradjuje jer se pokazalo kao dugotrajno i provereno

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

300€ seq i radi normalno :blink:

ja od kad vozim kola, nikada plin nisam imao, ali razmisljam da stavim na svoj, ustedi se dosta. Izaslo bi me 550e taj tomazeto,i mislim da je ugradnja gasa kod nas u Beogradu skupa, ima i za jeftiniju kintu, al najverovatnije cu pronaci za 400e +

Link to post
Share on other sites