Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja se bojim da nešto ne userem jbg. Sale je čovek za ugradnju.Montira prijektore morim. odlicne prstenove i xenonr za 180eur.Sad ne znam jbg da li je to puno za sve sa rukama.Mislim da nije

Poslato sa LGG3

Link to post
Share on other sites

Najbolji xenon kod nas je trenutno ako se dobro secam naziva cnlight. Imaju sijalicu sa vecom zapreminom gasa. To sam ugradio u svoj auto. Babic mi je to preporucio, drugar koji se isto bavi sa tim takodje i njih sam i uzeo i prezadovoljan sam 8ad972ee2c6250d25d26e4fe74ae3362.jpg

Link to post
Share on other sites

Reci iskreno kakva su ti sada svetla? Sve neke rupe crne na putu, uopste ne baca lep snop ravnomeran. Zeljkamp kad budes uzimao xenon uzmi Arc sijalicu, razlikuje se u kolicini xenona. Slikacu ti obicnu i arc da vidis razliku

Mislis li na AC CAN BUS, obican AC ili je taj tvoj ARC nesto potpuno trece ?

Ako se odlucim za ugradnju, onda cu ici na varijantu sa CCLF prstenovima plus jedan od preporucenih ksenon setova.

Link to post
Share on other sites

Mislis li na AC CAN BUS, obican AC ili je taj tvoj ARC nesto potpuno trece ?

Ako se odlucim za ugradnju, onda cu ici na varijantu sa CCLF prstenovima plus jedan od preporucenih ksenon setova.

Nesto potpuno trece... :)
Link to post
Share on other sites

Koliko sam shvatio, treba mi ovo :

http://www.ebay.com/itm/Cnlight-45W-D2S-D2C-HID-Xenon-Arc-Shaped-Bulb-Auto-Headlight-Lamp-4300K-6000K-/171572177017?ssPageName=STRK:MESE:IT

Plus, neki od xenon setova ali bez sijalica jer bih ove kupio ?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Uradjena reparacija podizaca prozora na vratima. Zamenjene sve sajle, klizaci i ostale gluposti koje mogu da se pokvare i naprave problem. Posao je uradio Pedja koji je prilicno pedantan i strucan. Cena za prednje je 3000 dinara ako se menja komplet, dok je komplet za zadnje 2500 dinara. Cena je manja ako se, recimo, menja samo sajla ili podizac.

Njegov broj je :

064 228 8651 Pedja

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Moja auto vise nije moj. Posle skoro 4 godine je nasao vlasnika koji ce ga, siguran sam, cuvati kao i ja.

Sada sam u potrazi za malo vecim BMW-om koji nema vise od 2500 kubika, tako da ako imate nesto zanimljivo, ponudu posaljite na PP. Budzet je oko 7000e.

P.S. Veliku prednost imaju modeli E60 i E61. Pored BMW-a, u obzir dolazi Audi A6 od 2005. godine i Mercedes E klasa od 2003. Ostala boranija me ne zanima. :)

Link to post
Share on other sites

Moja auto vise nije moj. Posle skoro 4 godine je nasao vlasnika koji ce ga, siguran sam, cuvati kao i ja.

Sada sam u potrazi za malo vecim BMW-om koji nema vise od 2500 kubika, tako da ako imate nesto zanimljivo, ponudu posaljite na PP. Budzet je oko 7000e.

P.S. Veliku prednost imaju modeli E60 i E61. Pored BMW-a, u obzir dolazi Audi A6 od 2005. godine i Mercedes E klasa od 2003. Ostala boranija me ne zanima. :)

Slatke muke imas mogu ti reci :) Ja bi se jako lomio izmedju audija i bembare, audi mi je lep u pm

Link to post
Share on other sites

Nek je sa srecom :) Slicnu dilemu imas kao i vecina, izmedju ostalih i ja, koji menjaju e46, jos nikad nisam cuo da je nekome nakon e46 dosao e 90 npr :) Otac mi vozi tu e klasu, jako udoban i pouzdan auto ali fali mu malo atraktivnosti (moje misljenje). E60 bih radije vozio ali ako hoces da poredis sa A6 u istoj opremi razlika u ceni je bar 50 procenata na strani Audija, to je neko moje vidjenje stanja po oglasima.

Link to post
Share on other sites