Recommended Posts

Ma, ljudi moji, ovaj auto ne moze na slikama da se pokaze koliko je lep! Ja sam imala tu privilegiju da ga vidim uzivo, cak i da se provozam i to je SAVRSENSTVO! Posle ovog E39 svaki drugi bmw izgleda kao sirotinjsko dete. I na slikama izgleda lepo, ali uzivo i boja i unutrasnost izgledaju mnoooogo bolje. Dobro dosao na forum druze, ima ovde milion korisnih informacija da se pronadje. Pozdrav!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Prelijepa petarda.

Sto ima ispod haube? Vidim da je dizlo, nego...koji?

P.S. ima li DSC? Roletnu pozadi....???

E da, mjenjac ti ima 5 brzina, u pitanju je GM-ov A5S 360R, solidan mjenjac.

Link to post
Share on other sites

Auto je extra. Jedna od najlepših petica koju sam video. Što se tiče mahagonija, ni ja nisam obožavatelj, ali o ukusima nikada ne raspravljavam...

Da se dugo ;) sa njim.

:rolleyes: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites
Prelijepa petarda.

Sto ima ispod haube? Vidim da je dizlo, nego...koji?

P.S. ima li DSC? Roletnu pozadi....???

E da, mjenjac ti ima 5 brzina, u pitanju je GM-ov A5S 360R, solidan mjenjac.

Dakle BMW e39 530da iz 2003.godine, presao 82.000 km,toledo plava boja, alu felne 17 inca, gume 235/45-17, crna kozna sedista, DSC, multifunkcionalni kozni volan, siber,drvena aplikacija u unutrasnjosti, automatsko zatamnjivanje unutrasnjeg retrovizora, preklopiva zadnja sedista, ski vreca, grejanje sedista za vozaca i suvozaca,elektricna rolo zavesica na zadnjoj sajbi,parking senzori,klimaautomatik,TV funkcija, navigacija profesional, veza sa mobilnim telefonom preko bluetooth-a, HiFi sistem zvucnika, edition exclusive, beli migavci,...

Hvala za info o menjacu...

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
evo malo reci hvale iz nbgd-a!!!extra auto,vrh felne,poslednji model petice koji lici na zajeban auto a ne ovo novo sranje!!!cuo sam da 530d ide kao metak i da je odrzavanje ok,nije skupo?!cool!!!!

Lose si cuo, barem sto se tice odrzavanja i cena za rezervne delove.

Link to post
Share on other sites

Iskreno, ne mogu da kazem da sam ulozio neki novac na odrzavanje vozila za ovih godinu i po dana.

Dva puta godisnje sam radio redovan servis sa originalnim filterima i uljem.

Jedan redovan servis me izadje oko 250 eura delovi i ruke.

Ne zaboravite da sam uzeo auto sa 67.000 km a sada nema jos 100.000 km.

U sledecih 20.000 km ocekujem da promenim diskove i disk plocice...

Link to post
Share on other sites

Nije tajna.

Kilometrazu sam digao na 167.000 km u Minhenu pa sam carinio auto sa takvom km.

Carina i PDV 4.000 eura.

Kad je ocarinjen auto vratio sam na stvarnu km u Beogradu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pre neki dan uradjen je veci servis:

* zamenjeni prednji diskovi, prednje disk plocice i zadnje disk plocice (stavljeni originalni delovi - kostali 150+85+80=315 eura

* zamenjen filter ulja automatskog menjaca i ulje u menjacu ( originalni filter i ulje Texaco - kostali 5.600+4.000=9.600 dinara

Za ruke sam dao 50 eura.

Sad sam miram za sledecih 50.000-60.000 km... :D

Link to post
Share on other sites