Recommended Posts

Ja sam u crnoj gori na odmoru.

Krecem iz kotora posle 2 km mi se pali lampica crvena za akumulator. Ja pomislio da nije akumulator nesto ispraznjen i iskljucim monitor, muziku i klimu. nastavlja da gori lampica. nakon 20 i kusur km mi se upali lampica za dsc,er beg,abs,senzori paknova i drasticno opadne osvetljenje na bord kompjuteru... nastavljam da vozim bord skroz rikne... Poslednjih 4 km vozim.bez farova koji su isto umrli... osecam da ne prima gas kako treba i da.u.motoru cujem cudnu.buku... 1 km ispred baosica auto mi totalno umire. ostavio sam ga tamo. ima li neko ideju sta je? i ako ima neko iz cg da zna u blizini hn neki bmw servis? hvala unapred.

Link to post
Share on other sites

Da znas da je egipat bolja varijanta bila a na sve ovo zgazim na jeza ... Imao 10 bodlji u nozi... e vidis koliko me hoce zlajo...

Link to post
Share on other sites

Zavrsio u baosicima kod nekog ilije ne znam kako se zove servis, al gotovo sad znas gde je to? ... jedno 2 glave cu dam.za to... Trebao sam da prvo vidim gde rade bmwa ovde al jbg... iz beograda do sad sam presao 2000 km...pre toga su mi pregledali auto bio je ok...sta znam...bas me tera lerma...

Link to post
Share on other sites

Jbg! Nije to maler, nego polovan auto sa preko 200.000 km u sebi. To ti je jednostavno tako. Ja otisao u megamarket i natovario auto stvarima, i reko da krenem, kad ono check engine onako iz cista mira. Crko alnaser. To zadovoljstvo me je kostalo 150€ + 15€ za slep.

Link to post
Share on other sites

sto se tice struje baldo iz meljina je vrh od majstora za te stvari..ali ok, bitno da si zavrsio da mozes nastaviti sa putovanjem..

sto se tice mehanike zakon je automehanika neso iz bijele..sledeci put pitajte ako vam treba nesto, pa cu vas uputiti

Link to post
Share on other sites

Starost vozila i kilometraža je naš problem, dokaz je Luka koji je evo iskusio to iako dobro održava Auto, eto desio se kvar kad se najmanje nadaš :o

Link to post
Share on other sites