Recommended Posts

Pozdrav ljudi.Jutros udjem u auto,upalim i ga hop,lampica od airbaga gori,a vece pre toga sam vozio auto i nije nista bilo,a to izgleda ovako

photo0181h.jpg

Auto je BMW E90,ako je neko imao slicno iskustvo ili zna odgovor bio bih veoma zahvalan.pozdrav

Link to post
Share on other sites

Gde stoji ta folija?Ne razumem se bas oko toga,ali sam malo mrdao i cackao kablice ispod sedista reko mozda je neki spoj od pomeranja sedista,ali i dalje isto,ima ona kutijica neka ispod,zute je boje.Ne bi ovo bio toliki problem da ona nije toliko upadljiva :/

Link to post
Share on other sites

Gde stoji ta folija?Ne razumem se bas oko toga,ali sam malo mrdao i cackao kablice ispod sedista reko mozda je neki spoj od pomeranja sedista,ali i dalje isto,ima ona kutijica neka ispod,zute je boje.Ne bi ovo bio toliki problem da ona nije toliko upadljiva :/

Zice od te folije ulaze u tu "kutijicu" a folija je u sedistu nemozes ti prici tome, resenje je da se zameni folija ili da prepravis to sa otpronikom i diodom, imas vec je pisano o tome, naravno pod uslovom da je to problem, evo sad sam pogledao kod mene ne svetli ali cim neko sedne na sediste ona se upali.MOzda kod tebe nije to problem,jesi probao da skidas klemnu sa akomulatora mozda ti to pomogne pokusaj pa ces videti :unsure:

Link to post
Share on other sites

Nista neces uspeti dok ne odes na dijagnostiku da ti ponisti gresku,ako se opet upali onda ima problem,moze i da bude spulna u volanu,a moze sto djavola,idi i ponisti gresku,meni se to pali svakih 3-4 meseca,ne znam zasto

Link to post
Share on other sites

Otidji na dijagmnostiku, i kada ti ocita gresku, onda cemo znati odgovor i sta da radis, do tada je sve nagadjanje, da li je ovo ili ono. Ne brini za sve ima resenje. Pozzzzz

Link to post
Share on other sites

Osim folije u sedištu (zapravo senzora pritiska) mogući uzrok može da bude i konektor u zatezaču pojasa, uglavnom na vozačkom sedištu jer se više koristi. Kontakt zna da popusti i kad sistem registruje da u slučaju potrebe (ne dao Bog, nezgode) neće doći do aktivacije zatezača pojasa onda isto pali lampicu za airbag iako je u suštini u tom slučaju airbag u funkciji.

Kolege su dobro rekle, prvo dijagnostika pa onda rešenje problema.

Link to post
Share on other sites

Vazi,oticu na neku dijagnostiku pa cemo da vidimo sta je,u svakom slucaju hvala vam

U ime svih..."Hvala, tu smo da jedan drugome pomognemo".

Link to post
Share on other sites