Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Evo napokon da postavim slike sta se sve uradilo u medjuvremenu.....

Prvo ubacen sportski volan sa komandama, pa lajsne isle na farbanje - Piano Black...

Stare lajsne...(bile su u super stanju, sem one kod menjaca, ali monotono sve bilo unutra)

140920131448_zps0d78ba9a.jpg

Ofarbane...

20150917_185633_zpssmugxpzp.jpg

20150917_185601_zpsingfdbtr.jpg

20150917_185700_zpsmh8i9see.jpg

Link to post
Share on other sites

Dobra je fora sa sedištima na struju što mogu da se "kodiraju" sa ključem pa kada otključaš svojim ključem ona se nameste za tebe (i retrovizori) a kada žena (recimo) otvori svojim ključem odmah se promeni setup.

Link to post
Share on other sites

Hvala pepsy i ostali momci. ;)

Casper e46 - Angel Eyes sam povezao klasicno na pozicije. Nisam obracao paznju, ali mislim da se ne pomera. Nisam znao ni da postoji ta opcija.

Milovanovic - Ulje sam kupio u Lamela Ns. I skroz je korektno ulje, nisam primetio nikakve posledice. Tek kod Castrola ne znas sta si kupio, mislim da njega najvise kopiraju. U nasoj drzavi je retko sta takvo kao sto pise. :D

Leto - vozim samo sa jednim kljucem, tako da nisam to probavao sa drugim kljucevima. Ali zena, tata i ja samo vozimo auto i svako ima svoj broj, i klikom na broj sediste se namesti po vozacu.

Djomla - Bas zato sto ih sve vise ima, treba se razlikovati bar po necemu od gomile slicnih.

Leon - znaci mnogo kad neko ko vrhunski odrzava auto kaze nesto tako za tvoj auto. ;) Zahvaljujem Leone. :)

Link to post
Share on other sites

Tako treba,lepo ga sređuješ.Kad kažem ima sve više karavana kažem u pozitivnom smislu,jer i ja vozim karavan.Pre ih u opšte nisam gledao,sad kad imam klinca druga je priča,a i sve više mi se sviđa.

Link to post
Share on other sites

Ne pomera se retrovizor kad se ubaci u rikverc...probao sam. Ne znam da li ima opcija da se to aktivira ili deaktivira, ali eto tako je.

Djomla - ma ja sve gledam u pozitivnom smislu, nemas brige. ;) Hehe, od kad imam dete poceo sam da gledam vece serije od trojke karavana...i jedini razlog ako ga budem menjao je zbog toga. :)

Kada sam ja kupovao auto, trazio sam iskljuvo limuzinu, ali kad sam video auto koji je sada kod mene, svideo mi se bas, i sto sam ga vise gledao i vozao posle, sve vise sam se navikavao na njega. :)

Link to post
Share on other sites

Ne pomera se retrovizor kad se ubaci u rikverc...probao sam. Ne znam da li ima opcija da se to aktivira ili deaktivira, ali eto tako je.

Djomla - ma ja sve gledam u pozitivnom smislu, nemas brige. ;) Hehe, od kad imam dete poceo sam da gledam vece serije od trojke karavana...i jedini razlog ako ga budem menjao je zbog toga. :)

Kada sam ja kupovao auto, trazio sam iskljuvo limuzinu, ali kad sam video auto koji je sada kod mene, svideo mi se bas, i sto sam ga vise gledao i vozao posle, sve vise sam se navikavao na njega. :)

Jedino vozila koja imaju memoriju secista, imaju opciju i spustanja retrovizora kad ubacis u rikverc.

Link to post
Share on other sites

Casper e46 - Ukapirao sam sta si hteo reci, probao sam i ne spusta se. A sto se tice skenera, imam ga, ali jako slabo znam da radim sa njim. Probacu kad budem imao vremena da nadjem tu opciju, pa da aktiviram.

Skoricnik - Hvala burazeru. :) (inace on je zasluzan za zavrsetak auspuha) :D

Link to post
Share on other sites