Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lepo! Zasto si mu menjao farove? Meni sa fabrickim dosta lepse izgleda...

Dok ne sredim stare, a stavio ksenone pa ovi imaju projektore ali cim sredim stare vracam :lol:

Link to post
Share on other sites

Felne mu odlicno stoje, svidjaju mi se jako :)

Hvala i meni se svidjaju :) Felne su inace od kolege sa foruma Draganezija :)

I meni se vise svidjaju njegovi originalni farovi. Inace ostalo mi bas lepo izgleda.

Nego jesi ti mozda u Futogu kupio svoj auto? Vidim okviri DLM plac. :)

Jesam prosle godine bas kod njih :) i hvala na lepim komentarima :D

Link to post
Share on other sites

druze tu ga parkiraj i imaces svu podrsku i sugestije u daljem radu. :preved:

prvo interijer lajsne da sredis u isti dezen ,vidim poceo si belu karbon foliju

Link to post
Share on other sites

druze tu ga parkiraj i imaces svu podrsku i sugestije u daljem radu. :preved:

prvo interijer lajsne da sredis u isti dezen ,vidim poceo si belu karbon foliju

Ma sta da ti kazem hvala ti za sve do sada, sto se tice karbona neznam videcu ovo mi nije bas leglo razmislicu, moram volan da resim da stavim trokraki sa komandama, i farove stare da uradim to za sada a posle muziku da ubacim ima posla dosta ali polako... :) :) :)

Link to post
Share on other sites

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=23269 evo volan prodaje covek

ako stavljas karbon stavi crni

ma samo laganica :)

Videcu za karbon,Volan sam uzeo od kolege sa foruma Soundrenta a treba da dobijem i komande,posla ima dosta cak sam razmisljao da prodam ovoga i da uzmem restaylinga ali videcu... ;)

Link to post
Share on other sites

Ej bre , femkas se nesto kao sta da predstavljam auto Klotara , kad ono skroz lep i pristojan prevoz :thumbsup:

Hvala hvala TO se zove podrska hehe,ali kad pogledas malo onda sve skromno ali vi ste dobri momci pa ne kudite :) :) :)

Link to post
Share on other sites

Jesam prosle godine bas kod njih :) i hvala na lepim komentarima :D

Ja sam kod Dalibora uzeo Mondeo pre 6-7god. Samo tad jos nisu imali toliki plac :)

I oprema ti u opste nije losa, daleko je to od klot varijante...skroz je ok. ;)

Link to post
Share on other sites

Ma bila dobra cena, inace ja nevolim auto sa placa ali cena presudila,znam ja da ovaj nije bas klot ali nije bas nesto, vidis volan pa kasetofon, ali dobro razmisljam da uzmem restaylinga nije mi zurba dok ne iskrsne nesto dobro vozicu ovoga ;)

Link to post
Share on other sites

Videcu za karbon,Volan sam uzeo od kolege sa foruma Soundrenta a treba da dobijem i komande,posla ima dosta cak sam razmisljao da prodam ovoga i da uzmem restaylinga ali videcu... ;)

Koliko si platio volan ako nije tajna? Da nisam precenio ovaj moj?

Link to post
Share on other sites