Recommended Posts

Dragi clanovi, s obzirom da se ovo sa clanskim kartama oduzilo, sta mislite o ideji da se urade privremene nalepnice sa oznakama kluba, ne mnogo velike, znaci diskretna varijanta, a opet na neki nacin znak raspoznavanja.

Cela stvar moze da se uradi u digitalnoj stampi. Jedna bi se recimo lepila u gornjem desnom uglu sofersajbne, druga na zadnjem staklu ili uz oznaku zemlje (...SRB...). Cena ovakvog poduhvata je smesna, najvise 20 din za dve nalepnice.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma nije problem, shone, nego Dragance mi rece da storniram stampu, jel valjda ceka da se registruje klub, pa da te clanske budu i zvanicne, tako neka fora.

Ja imam podatke svih clanova koji su poslali iste, to je sve spremno za stampu... Postoji i tu opcija, da se urade privremene clanske karte, pa da ih menjamo kad se registruje klub, mada ne znam da li treba raditi ista mimo Draganceta. Ko je sledeci po cinu? :)

Link to post
Share on other sites

Dragi clanovi, s obzirom da se ovo sa clanskim kartama oduzilo, sta mislite o ideji da se urade privremene nalepnice sa oznakama kluba, ne mnogo velike, znaci diskretna varijanta, a opet na neki nacin znak raspoznavanja.

Cela stvar moze da se uradi u digitalnoj stampi. Jedna bi se recimo lepila u gornjem desnom uglu sofersajbne, druga na zadnjem staklu ili uz oznaku zemlje (...SRB...). Cena ovakvog poduhvata je smesna, najvise 20 din za dve nalepnice.

Sto se tice clanskih, kako se dogovorite, a ovo za nalepnice podrzavam. Nema potrebe sa tim cekati, raspravljati itd, nego na stampu i salji na adrese jer je glupo da neko dolazi recimo iz Nisa za BG samo zbog toga. Naravno svi ce platiti sa postarinom.

Javi kada da pocnu ljudi da salju adrese.

Link to post
Share on other sites

A koji je nam je logo?

Logo nam je onaj gore desno, u zaglavlju strane.

Veceras cu da se pozabavim izgledom nalepnica. Mislio sam da idemo sa po dve nalepnice napred i nazad. Jedna bi bila BMW logo i ispod njega "Pravo uzivanje u voznji", a druga sa logo kluba tj. grb. Takodje, mislim da ne treba da budu vece od 7-8cm (kvadratnog oblika), jer bi i sam polozaj nalepnica (jedna do druge ili jedna ispod druge) na odredjenom, unapred dogovorenom mestu na prednjoj i zadnjoj soferki - bile dovoljne za raspoznavanje sa vece razdaljine.

Znaci, u fazonu, kada ugledate BMW koji vam ide u susret, odmah pogledate u gornji desni ugao soferke (naprimer), i ako ugledate dve nalepnice, slobodno ablendujte :)

Link to post
Share on other sites

Nisam bas najbolje upucen u sve ovo,ali ako bi mi neko mogao da pojasni,nesto vise oko tih clanskih karti,i ostaloga.

Sto se tice nalepnica,slazem se sa tim,ali ne i sa dve nalepnice,jer bi mozda bilo i previse lepiti mnogo stvari na vec lepa kola,mozda gresim,ali bi cini mi se malo odudaralo od svakodnevnih pojava(sto i jeste cilj)ali mislim da bi za pocetak,jedna napred,i jedna nazad bila sasvim dovoljna,a posle kad se pokazu na delu,unaprediti ih sa dve :D :D :D :D :good:

Link to post
Share on other sites

Ma nije problem, shone, nego Dragance mi rece da storniram stampu, jel valjda ceka da se registruje klub, pa da te clanske budu i zvanicne, tako neka fora.

Ja imam podatke svih clanova koji su poslali iste, to je sve spremno za stampu... Postoji i tu opcija, da se urade privremene clanske karte, pa da ih menjamo kad se registruje klub, mada ne znam da li treba raditi ista mimo Draganceta. Ko je sledeci po cinu? :good:

Ovaj, ajde okaci post sa clanovima koji su registrovani, da vidim da li me ima.

Fala.

Link to post
Share on other sites

I ja sam za neke manje nalepnice ili za jednu samo. Ne volim auto da kitim sa tim cudima. Nesto kulturno sa ukusom ce verovatno vecini odgovarati...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

mene cudi da se niko nije oglasio do sad .... LJUDI , MI ODAVNO IMAMO NALEPNICE , SVE STO TREBA DA RADITE JE DA TRAZITE .....

Link to post
Share on other sites
mene cudi da se niko nije oglasio do sad .... LJUDI , MI ODAVNO IMAMO NALEPNICE , SVE STO TREBA DA RADITE JE DA TRAZITE .....

Kako doći do toga?

braća iz RS

Link to post
Share on other sites

uhhhhh , sta da vam kazem .... svratite na kafu .... aj smislicemo nesto , ako neko vas ide u nase krajeve , javljaj na pm , pa mu damo neku kolicinu ....

Link to post
Share on other sites

Dobro brate, a jel imate neku poštu u Bg, mi ovdje imamo poštu, stavimo nalepnicu u kovertu i pošaljemo na adresu, vidiš kako smo mi napredni u odnosu na Bg. Ajd izmisli nešto drugo ja kad idem u Bg puna mi kola žene i djece, a na derbi - nisu dali publici...

Link to post
Share on other sites
ti si dobio

Jesam dobio brate, ali sa ovim sto si mi nalepio, tesko ce me neko skontati na putu sa daljine...

Mislio sam da je rec o tim vrstama nalepnica, izvinjavam se.

Link to post
Share on other sites