Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa kome da prodam bez poklopaca na zimu? Jedva ih nadjoh, neki lik iz Vrsca mi poslao aks-om

prodaces ti to,ne brinem se ja za tebe :P meni trebaju jer ne planiram da ih prodajem na zimu :D cudno bas,meni poklopci nestali prosle nedelje... u vrscu :)

Link to post
Share on other sites

brate ti se bas zauktao sa radovima, mnogo ce dobra sedmaja da ispadne. Bas kad stavis manual da kazes razliku u snazi i osecaju na istom autu izmedju manual i automatik.

Link to post
Share on other sites

I bez manuelnog sam lud :)

Motor iz sedmice je izvadjen danas, motor m30b30 koji ce da bude razbusen na 3.5 je rasturen u delove. Sutra jos moj da razvalim pa da nosim na masinsku obradu blok i glavu. Nabavljena bregasta sa ostrijim bregovima, i opruge ventila srikove ce da dodju od preko.. :)

Link to post
Share on other sites

I naravno kuciste filtera ulja sa izvodima za hladnjak od ZoranM-a, kako sam to mogao zaboraviti B)

U narednom periodu moram naci fixni zamajac od sestice, pokupujem dihtunge i ostalo vezano za motor kad neki dinar dodje. I lamela ide sinter verovatno

Link to post
Share on other sites

m30 cini mi se da je stari tip onaj sa 2 izlaza na navrtanje a da je novi ono sa kao brzom spojkom sa strane jednim srafom ili gresim :))

imao sam oba i kada mas birao koji da bacim a koji da sacuvam ovaj prvi gore sto sam ti opisao mi se cinio kao da je imao vecu rupu za protok ulja pa sam sacuvao taj

Link to post
Share on other sites