Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala ljudi. Da je para i srece bilo bi to jos bolje. Za sada je registrovan na moje ime 76.000 izaslo, menjac sutra menjam, diskove, plocice i amortizere i opruge ako stignem

76000 reg, kako nas pljackaju na svakom koraku.... !

Link to post
Share on other sites

Nije problem atest da se radi sto se tice mene, nego izbacili su tehnicke preglede iz toga, zbog zloupotreba, jer se svi auti preko 3.0 vode na 2.0. Tako da vam je sada zvanicno ako se ne poklapa kodna oznaka motora(sto znaci da nije to taj bas isti motor istih karateristika)moras da radis atest. Ako je kodna oznaka ista onda zavrsis na tehnickom promenu motora. E sad, ovo su zabranili, a atest stopirali opet zbog odredjenih promena u zakonu i tek oko juna ce se moci atestirati motor(kod mene bez problema jer su nosaci isti itd itd).. Taj atest ce kostati ili oko 25.000 ako usvoje, ili ce ostati 5500 koliko je sada. Samo je banana sto ne moze sada da se radi, jer nije sve regulisano zakonski. Informacije su skoro direktno od ministra(sve sam zive potegao). Inace do nove godine je moglo da se zavrsi sve na tehnickom :angry:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...