Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Auto ti je lutka. Ovuda po CG su skoro izumrle ovakve sedmice, nazalost. :( ja sam trazio da je kupim, za projekat. Ali ko je posjeduje nece da proda, nazalost. Ljepse im da gledaju kako propada na oci. Svaka cast na trudu i skidam kapu. Boja pun pogodak ;)

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

E sad ne budi lenj pa otvori posebno temu pa taksativno i po redu šta sve treba...

Oduvek sam znao da si mutljavina :rofl: , pa nisam ni sumnjao.... :thumbsup:

Link to post
Share on other sites

Aj dok dodjem kuci, pa cu nacrtati sve lepo. Procedura nije komplikovana, samo sve treba odraditi dobro. Samu promenu motora, lep opis sa par skica( ja sam sa fansa poskidao lepo nacrte) i olaksanje je ako nisu nosaci i slicno pravljeni. Ako jesu mora da se atestiraju varovi, i to moze

Link to post
Share on other sites

Mogu, zato se i radi atest. Ja sam hteo da upisu 730 da se ja ne bi objasnjavao sa ludacima kad me zaustave.. Da mi je auto neki ozbiljniji i redji ne bi menjao oznaku sigurno. Lakse mi je ovako. Inace tip je E 32 kao sto i pise, 730 je komercinalna oznaka

Link to post
Share on other sites

Lagano je to proslo. Dok nisam kuci auto je ostao kod farbara da se ispolira, ofarbaju retrovizori, ona ogrebotina na vratima.. Da se utegne. Koliko vidim jednom godisnje kod farbara da se srede ogrebotine i gluposti :D

Link to post
Share on other sites