Recommended Posts

Super si je sredio! :)

Ja imam negde u kući tu lampu, samo ne mogu da je nađem ko za inat.

Ovako nešto ja planiram da uradim: http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?t=437572

U belvilu kod DC-a na NBG postoji prodavnica koja prodaje sve tipove baterija (ja sam kupovao punjive za šrafilicu kod njih) kapiram da tu mogu da se nađu baterije koje bi odgovarale (ne po obliku). Pa da se uradi malo serbischen karabudž :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala hvala. Nazalost telefon ne radi :( Boban dao nekom i taj ga vratio u fazonu nece da ugradjuje. Verovatno sjebao nesto. Skenjao sam se......

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ma poveži ga samo da svetli, šta kao telefonirao bi sa njega ... pogledaj koliki je kao cigla :)

Ja sam razmišljao da ga uzmem samo da mi svetli ... ali mi se nije davalo 50€ za to ...

Ja sam kao svraka, samo da ima što više dugmića i da što više noću svetli :D

Link to post
Share on other sites

Pre bi uramio 50e da mi svetli nego telefon haha! Volim kad je sve ispravno i jebati ga :) Plus ne moze da svetli, najverovatnije je problem u modulu jer sa njega dolazi plus glavni, a osvetljenje ide preko mikro releja. Pri paljenju upali dugmice i ugasi se. Nece da se startuje a siguran sam da sam sve povezao dobro, svaka zica na svom mestu sve sve! Jedino da se relej preskoci i direkt zalemi zica od osvetljenja, ali ali ali........... :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Pre bi uramio 50e da mi svetli nego telefon haha! Volim kad je sve ispravno i jebati ga :) Plus ne moze da svetli, najverovatnije je problem u modulu jer sa njega dolazi plus glavni, a osvetljenje ide preko mikro releja. Pri paljenju upali dugmice i ugasi se. Nece da se startuje a siguran sam da sam sve povezao dobro, svaka zica na svom mestu sve sve! Jedino da se relej preskoci i direkt zalemi zica od osvetljenja, ali ali ali........... :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kažem lepo, mnogo je 50€da svetli par dugmića :)

Link to post
Share on other sites

Od preko je narucen, radi kao sat. Javicu ti proizvodjaca

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nije valjda da kod nas nema dobar,pa mora od preko? :-)

Daj neki predlog,koji da uzimam,koji su se pokazali ok.... I naravno gde, BMW Line ili na drugom mestu?

Link to post
Share on other sites

U inat policiji, plus nisam sms poslao :D ma ima zardinjera oko drveta, ne staje sedmica, katastrofa haha

Vidis da i ovi sa malim djuntama popreko staju, u stvari ja sam propisno parkiran :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites