Recommended Posts

Uh ala sija sva cast majstoru na odradjenom poslu. Jer je bilo i matiranje pa poliranje ili samo poliranje?

Послато са LG-D373 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U inat policiji, plus nisam sms poslao :D ma ima zardinjera oko drveta, ne staje sedmica, katastrofa haha

Vidis da i ovi sa malim djuntama popreko staju, u stvari ja sam propisno parkiran :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

hahah lici mi to na jednog poznanika ovde iz vs,al on je baja terao panameru,moze i posred ulice da zaustavi,ko ce mu sta reci.a nas sa ovim starim bendzama prosto vole da startuju,komplexasi :) samo bahato :D

btw koliko si vremenski gulio makinu,kad je odraz ovako kao u ogledalu?

Link to post
Share on other sites

Procitao sam skoro celu temu danas,odusevljen sam koliko si obracao paznju na sitnice i koliko si truda i novca ulozio.Svaka cast!!

Sav trud ti se isplatio

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Da ima lepsih, boljih, skupljih auta od tvog ima. Ali tvoj auto najvise cenim jer koliko vidim veliku vecinu sredjivanja si odradio sam, to je za respekt :)

+1

A još i stalno nešto čačka :) neumoriv je čovek. Svaka čast :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hvala ljudi za komentare :)

Stelovao ventile pa reko da dotegnem i sarafe ove, i jedan lepo dotegnem, drugi krc haha [emoji23]

Ako se nekom desi torex t15 i cekic, nakuca se lepo u rupu od sarafa i izvrne lagano..

f3216f0f647adca42cb2425942e8f590.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ne bih sad da ispadnem baksuz pa tražim nedostatke, auto je zaista perfektan i za poštovanje jer si sve odradio sam, ali mi se čini da su retrovizori različite boje, jedan sivi a jedan teget? Pretpostavljam da će i to biti rešeno uskoro? Ne zameraj, ništa loše nisam mislio ;) !

Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da gore imaš roze belu, to je plus sa kontakta za "unutrašnju" instalaciju. A trebalo bi da pored braon imaš još i jednu, čini mi se plava (ili plava sa žutim) koja se kači na "rikverc" svetlo. Ona treba da poništava "gasi" zatamljenje kada ubaciš u rivkcerc

Link to post
Share on other sites

Ma necu sad, kad budem vukao kablove od pojacala onda cu. za sad sljaka i ovako, a ostavicu na poziciji necu na kontakt da stavljam. Kad zatamni, vuce do 0.2A nije malo..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites