Recommended Posts

Ma treba imati srca da ovako stari primerak "sjebes".

Caletu neko na pezoa 306 2.0 HDi izgrebo, samo sto je taj bio uporan pa proso vise puta (prednja i zadnja vrata vozaceve strane) tako da nema tu nikakve veze sa skupocom auta, govedo ne bira... Cak mislim da je radio ekser jer je doso do lima.

http://www.dodaj.rs/f/2n/bm/13BAAkts/cam00966.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dosao bi mu beton do mozga da sam ga nasao na mestu, mozda je ovako bolje, bezbolnije.. Sredi se sve, ne nerviram se sta sad. Sutra slikam felne, ujutru ih farba maestro osmirglane su bice bomba [emoji378] [emoji16]

Link to post
Share on other sites

Beru svecice nemojte uzimati, iskljucivo bosch.. Danas 3 komada zezala nova, sacekao posle podne da stignu bosch i njih ugradio.. Prestelovao ventile opet ali na bregastoj i sad je to to, nisam bio zadovoljan proslim stelovanjem. :) Felne se ponovo farbaju nije lepa boja, opet mi tammo haha :) :)

Link to post
Share on other sites

Kako si tako lepo upasovao radio,jer si to uz radio dobio ili si pravio ?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Na ovaj okvir oko radia,lezi kao fabricki nema prostora izmedju njega i table...

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Nema potrebe da ima prostora. Lepo moras da namestis prvo metalni nosac, onda samo gurnes radio do kraja i obratis paznju da su ove kacke uhvatile nosac. Onda maskicu nabacis i montiras plocicu 3a2ed9892ee857d2602e298769c963ac.jpg

13065387f991c13e9572134729486785.jpg

Link to post
Share on other sites

Mali update, auto ima sada savrsen ler, ne verujem da ce da ide bolje ali iskoriscenje goriva ce sigurno biti bolje zbog atomizacije goriva sa novim diznama. Stare su bukvalno prskale, ove rasprsuju lepo. Dizne su u principu istog protoka kao i fabricke od M30. Opet za ler sam odusevljen [emoji41]4b7d58fe5a510ba659bc4fd70ec06143.jpg

Link to post
Share on other sites

Evo i razlike da vidite u dizajnu i u mlaznici. Zuta je bas sa M30 735i, ista se takodje koristila u 318is (M42) kao sto pise u opisu


I naravno poredjenje u dizajnu 1,2,3. Prve su standardne, druge su sa 3 rupe lukas(ima ih na M30 takodje) trece su najnovije sa 4 rupe koje su mi trenutno na autu
Link to post
Share on other sites

taman danas da probamo kako ide :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...