Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledao sam razne modele,replike alpine,oz.........najžalije je to što se vlasnik kune da nisu krive i varene,a vulkanizer (dobar poznanik) me zajebava da može okačiti milku od 100 grama na felnu umesto tegova da bi je doveo u red. Nisam pametan šta da radim,da ne poznajem po nekog majstora odavno bih izgubio živce i napunio džepove s parama prevarantima.........

Link to post
Share on other sites

Nama u firmi juce dosli likovi da prodaju materijal koji smo mi bacili :blink: Puna Srbija nekih sitnih prevaranata i lopova :angry:

Skupis pare i cekas polako,naleti uvek nesto povoljno,znas da su otisle Alpina original 15ice za 100e na zastava forumu,covek stavio samo "Prodajem felne 15' ",ja ga zvao 3-4h nakon postavljanja oglasa a on mi kaze da je odmah dosao lik i kupio :)

Link to post
Share on other sites

Svaka mu čast,baš mi je drago da je "natrčao" ljubitelj i poznavaoc kvaliteta............bolje neko NAŠ,nego neki napaljeni akadžija koji bi ih sjebao i polomio za 2 dana........ :e30:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Eh, kako lep auto, moj je isti samo, beli.

A do skora E21 nisam zeleo ni da vidim na slici, a sad se ne odvajam od njega.

Kad sam ga kupio svi su me gledali sa čuđenjem i pitanjem, nećeš valjda to da voziš, a sad svi traže da ih provozam neki krug......

Link to post
Share on other sites

Potpuno te razumem, i ja sam tako prosao nekoliko puta. Vidim auto, dogovorimo se, a kad dodjem da ga preuzmem, obavezno nesto skinuto sa njega. Popičkanim čim to vidim i dodje mi da vrištim.

Jedan moj frend ima odličan sistem, kola uzima odmah, i ako ih nema gde, ostavi u nekoj firmi, prvoj na koju naidje i časti čuvara da ga pripazi. Sve to zbog ovakvih likova.

Link to post
Share on other sites

Nema nista od 323 :(

Otisao danas da ga pokupim a lik ladno skinuo Alpina felne i stavio neke kockine,kaze hoce njegov sin da stavi na golfa dvojku,popizdeo sam :angry:

Eeeeeeeee moj prijatelju,kako naš narod kaže: neće sreća žuljevite ruke! :unsure: Ja sam pre neki dan menjao felne,dao moje 14 borbet(ružnjikave) doplatio malo para i uzeo alpinu 15(replika).........šta da ti kažem,baš mi je žao....... :(

Link to post
Share on other sites

Godinu dana se ja jurim sa likom,danas taman da zovem slep-sluzbu on mi kaze da je stavio dobre gume i kockine felne a cenu naravno nece da spusti,pa ne vredi enterijer i nesto delova trapa 500e.

Sto kaze moj majstor,za*ebi sve i uzmi neki e34 ili e36,ima delova gde hoces :)

Link to post
Share on other sites

Potupno te razumem,toliko se čovek nada i planira u pozitivnom smeru da mu se na kraju sve zgadi i smuči zbog jednog TELETABISA koji hoće da trkačke točkove stavi na invalidska kolica........ne gubi nadu,probaj da ubediš i tatu i sina..........

Link to post
Share on other sites

Nema tu od ubedjivanja nista, ako probas mislice da te felne vrede bogatstvo i samo ce mu naduvati cenu. Ne vredi se maltretirati sa takvim likovima. :acute:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...