Pomoc pri kupovini: BMW 330XI


Recommended Posts

Extra auto,naravno prvenstveno se pazi regularnosti auta,sto se da proveriti i naravno opsteg stanja i predjenih km,mislim da je jedino malo tanak na prednjem trapu,hocu reci osetljiv ali u sustini ako je dobar nema sta da brines

Link to post
Share on other sites

lepa kupovina, oddnesi ga na dijagnostiku, i vidi stanje ulja u menjacu, pa ces znati koliko toliko jel odrzavan auto...

Ja bih ga vozio ,mnogo je tezak za nosenje.

Link to post
Share on other sites

Vazi. Za par dana cu ga odvesti kod prijatelja da ga pogleda... Nadam se da cu postati vlasnik :)

Da ne poverujes sta je bmw pravio 2002.

Samo kratko da dodam na komentar. "Da ne poverujes sta je bmw pravio 2002" To ni ja nisam mogao da verujem dok nisam provozao jedan od takvih. Ljudi hvale razorazne automobile blateci pritom BMW jer nisu imali licnog iskustva s njim, a nisu ni svesni koliko je BMW kvalitetan, u globalu, auto i koliko odskace od konkurenata. Jedno je sto mi gledamo na TV-u testove i poredjenja a sasvim drugo kad licno provozamo neki od tih automobila.

Sve su svemu da rezimiram: BMW, a ostali debelo treba da se potrude da mu pridju!

Link to post
Share on other sites

Slazem se sa ALEKSOM,kod nas je takva situacija,recimo ode novinar u Komnenovic auto,dobije 10 cevapa,2 piva i sitnu kintu i onda napise da je Corsa najbolji auto na svetu,da BMW nije kvalitet i sam vrh u svetu automobila onda ne bi imao ni takvu tradiciju ni toliku potraznju u svetu,sta su oni pravili 80 tih i 90 tih godina to mnogi ne mogu ni danas da naprave,BMW je auto a ostalo su prevozna sredstva

Link to post
Share on other sites

Vozio sam takav auto nekoliko godina i imam samo reči hvale za njega... Tačno je da pije ulje. Ja sam ga kupio sa 92.000 km (provereno pravih) i trošio je koliko stisneš gas ali je išao za sve pare :)

Jeste mu mana prednji trap tj homokinetički koji ne možeš da kupiš posebno i komplet košta oko 350€ po strani ali to mu je i jedina mana tako da uživaj i kupi naravno ako je dobar primerak sa malom kilometražom! Čisto da znaš da je moj otišao u kompenzaciji za 13.500€ a zatim prodat u kešu za 10.500€ pre 6 meseci mada je imao ozbiljnu opremu. Pozdrav i srećno!

Link to post
Share on other sites