e38 730d crveni


Recommended Posts

@vlada-t

Zao mi je te crne sedmice bila je jedna od najlepsih na sirem podrucju a najbolje stvari sam ja uzeo od njega za moju sedmicu!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Veruj mi ja ne bi ni pod razno dao moje felne,meni lepse moje,stvar ukusa ali x puta se lakse odrzavaju a koliko su jake da i ne pricam,sve aluminijumske se ogrebi i ostete ove ne!

Link to post
Share on other sites

Ne mogu da sacekam da uzmem auto od Klinika i da stavim prednja sesista koja bi trebalo da budu gotova kad i kola!Maestro Storeli je nadmasio sam sebe evo da vam pokazem sedista u fazi rada!hehe

image_fe53c1610fd96c9102814105cde0d5329c267a61cc.jpg

image url upload

Link to post
Share on other sites

Iskreno nemam pojma koliko sta kosta,mnogo toga sam radio i mnogo toga se radi,zavrsavaju se prednja sedista,sve novo i novi grejaci, radi se posle zadnja klupa sa mini barom isto sve novo i grejaci i u planu je i presvlacenje gepeka tako ima posla i materijala!

Link to post
Share on other sites

Ne znam sta bih rekao na sve ovo :D samo bih voleo uzivo da vidim auto kad se zavrsi....sedista sam video uzivo kod storelija ono nije humano kako izgleda

Link to post
Share on other sites

svaka cast, samo cim budes u mogucnosti, i budu gotove te prepravke kaci slike, da i mi malo uzivamo :)

a zna li se sta je sa crnom e38, zasto se kupusa?

Link to post
Share on other sites

Evo sediste je gotovo sad se tapaciraju plastike oko sedista da bude sve perverzno i unikatno!Teku radovi na amortima stigli diskovi i kljesta od 750 jos neke gumice i to je kompletno!Creca na amortima necemo da stavljamo plasticna i tanka nego ona najbolja za kamione da se u radu nesto ne dogodi!Toliko za sada a slika sedista je radjena telefonom kad se sve kompletira bice profi slike ovo samo da vidite kako otprilike izgledaju!

image_ec2e406fda43bbbc056e0cb0488b45cc43f5359f8d.jpg

post a picture

Link to post
Share on other sites