e38 730d crveni


Recommended Posts

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja bas mislim da je fazon u boji i drugim felnama. Ja ne bi dirao tvoje jer jednostavno idu uz tvoj auto, plus znas kakvu felnu imas, nije to obicna felna. Bilo koju polovnu dvadeseticu da uzmes to je mozaik i kocka..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

To su Pere mornara felne a vozio ih je Marko Transporter,Work rezax,20 incha,9,5 jota napred pozadi 11jota gume kao sto sam ja prvo vozio 245/30/20 napred i 285/25/20 pozadi.Jedan jedini set ima nema dva komada i to su isto kao moje trodelne!

Link to post
Share on other sites

Ti si "prso" 100%. Svaka cast samo napred. Kad pokazem supruzí sta ti radis na autu, shvati da nisam najgori od sve dece. :rofl:

Link to post
Share on other sites

Ima jos tu igranke kad ubacimo nova sedista,zavrsimo zadnju klupu,odradimo gepek i nadam se da je to to!Za sada imamomprolecne i letnje felne posto sam stavio diskove i kandje od 750 uzeo sam i 17 stice zimski set sa gumama samo sa workovima je ostala dilema kako srce uraditi?

Ovako standardno

image_3692023439515b8e49bfc051708ba3e375

20mb image hosting

Ili da mu ga damo po ludilu?!

image_dd3f0435fb60db09606870cdcf4f98b1a0

post img

smislicemo nesto!

Link to post
Share on other sites

Mnogo bi bilo crvene boje kad bi i "felnice" ofarbo u crveno. Spici ga hrom i nema brines kako ce mu stoji. Inace bembara je kao sto sam reko mnogo puta, prfekt!!!

I jel razmisljas da ubacujes neki benzinac, nesto W8? :D

Link to post
Share on other sites