e38 730d crveni


Recommended Posts

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Au, od ovoga moze da se rikne... Neznam sta vise po ovoj temi da pisem. Ali iskreno.

Link to post
Share on other sites

Maglenke su nesto puno svetle ili je takav ugao... Lajsne na dnu vrata u crno i tako :D

Mora neko i da zanoveta :rofl:

Daj te slike, sta cekamo k'o da ih radi Universal Pictures :clapping:

p.s dodje mi da kupim ove felne od tebe i da napravim drugo srce, nesto mi taj falc bode oci haha

Link to post
Share on other sites

Ukusi su razliciti,falc i srce cu promeniti tj stavicu druge felne kada se zavrse da vidim kako ce izgledati na mom autu ti workovi!Danas dobijam slike od utorka a nocas radimo nove nocne slike,malo za promenu!

Link to post
Share on other sites

Mislim da su lepše slike bez tih neportebno preteranih efekata,prosto nijedna nijansa boje nijeprava,nepotrebno na takvom autu,

Link to post
Share on other sites

Ja sad stigao sa posla pa da stavim slike ali je vec stavljen link sa slikama!Eto sad ih ima dosta za gledanje!Ja cekam jos da sastave filmice i to je to za pocetak!

Link to post
Share on other sites

Iskren da budem, meni ovo vise nije BMW. Gane, tebi svaka cast ali mislim da si preterao. Ocigledno je da si davno prevazisao e38.

Link to post
Share on other sites

tvoje vidjenje situacije Zeljkamp po meni covek prilagodio kola svom ukusu ... Respect za ganeta

Link to post
Share on other sites

Ganetu kapa dole, sto kaze Boki pravi covek sebi auto, ne nama. Svi bi nesto dodali, nesto skinuli...auto je bas uradjen kvalitetno sto je po meni najbitnije. Meni se jedino ne svidja angel u boji i ta fora sa dizanjem i spustanjem mi nije za sedmicu.

Link to post
Share on other sites

Rekao sam svoje misljenje i stojim iza njega. Niko nije rekao da je lose uradjeno, naprotiv, sve sto je stavljeno je kvalitetno i skupo ali je, bar po meni, polovina stvari nepotrebna za bilo koji BMW, bez obizira na godiste i model.

Link to post
Share on other sites

U ovoj boji moze samo show car da bude, tako se i pakuje, tako se i dozivljava... jbg neko to voli neko ne

Kad sednu novi tockovi promenice auto skroz (u pozitivnom smislu), meni samo smeta to sto kad ga vidim nema onu dozu agresivnosti i upecatljivosti koju ima taman (crni) e38

Ali da je Gane legenda jeste, covek kaci sta mu se svidja i nije bitno koliko sta kosta :rofl:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Video truje dusu....

Link to post
Share on other sites

Radicemo novi filmic kada bude zavrsen enterijer tj zadnja klupa, gepek i sa drugim felnama,bice jako interesantno!hehe Kad se vrati Nikola sa odmora do kraja septembra trebalo bi da budu gotove felne!

Link to post
Share on other sites