E30 M Technic 1


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel zna neko da mi objasni kako da montiram zadnji mt1,zabice koje fabricki idu uz onu crnu gumu i ustipaju se u branik su sire od rupa na mt1 umetku a i plitke su da uhvate kad prodju kroz pod branik i branik,ako neko razume o cemu pricam?

Link to post
Share on other sites

Ja sam na mojoj kocki pravio srafove sa velikom cetvrtastom sajbnom koja ulazi u gumenu lajsnu M6 sraf i matica sa plastikom da ne moze da se odvrne i to je to nema da mrdne

Послато са LG-D373 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Lagano privodimo kraju... Pripremaju se branici i pod branici i te sitnice... Jedino sto jos nemogu da resim koje felne da ostavljam. Prvo sam uzeo borbet pa sam skapirao da ove stilove 17 ubijaju :)

20150616_160314_zpssapeueeh.jpg

20150616_160326_zpsn4to2bat.jpg

20150616_160337_zpssnw9ycbp.jpg

20150616_160347_zpsmu9dygup.jpg

20150616_160419_zpsdxpqdauc.jpg

20150616_160431_zpsznvqkak7.jpg

Link to post
Share on other sites

Kad sam stavio i pozadi stilove skontao sam da nije to to... Nego sam menjao gume na zadnjim borbet i upropastio tocak,previsoko mu dodje 215/55 guma ga pojede... Plafon 45 i mora dole

Link to post
Share on other sites

Posto sam stavio noviji tip farova sa socivima drugaciji mi je prikljucak za kratka svetla i poziciju,nema tri pina nego posebno dva za poziciju a dva za oboreno... Kako to da prevezem?

Link to post
Share on other sites

Nekako sam uklopio prednji,nije idealno,ni sam branik nije sjajan ali sam u sustini zadovoljan... :)

20150623_190735_zpsndhn920j.jpg

20150623_190730_zpsqr0bhrd6.jpg

Sada imam problem sa zadnjim,unistio sam ona dva nosaca kada sam skidao branik... Ako neko slucajno ima citave nosace neka pomaze.. Neznam ni kako da ih pravim jer nemam odakle da uzmem meru...

Link to post
Share on other sites

Dva dana se pomalo vozikam po lokalu,pazim na svaku sitnicu,ivicnjak,vozim auto kao po jajima... Malopre izadjem malo na otvoren put da se provozam ljudski,prodje raspali kamion izleti kamencic naprsne mi soferka...... Sta reci... 28 godina soferka stoji netaknuta,tri godine ga arcim kao da sam ga ukrao i nisam ga nigde ogrebao i sada posle svih ovih zajebancija eto odma sranja...

Link to post
Share on other sites

Dva dana se pomalo vozikam po lokalu,pazim na svaku sitnicu,ivicnjak,vozim auto kao po jajima... Malopre izadjem malo na otvoren put da se provozam ljudski,prodje raspali kamion izleti kamencic naprsne mi soferka...... Sta reci... 28 godina soferka stoji netaknuta,tri godine ga arcim kao da sam ga ukrao i nisam ga nigde ogrebao i sada posle svih ovih zajebancija eto odma sranja...

gledaj da uradis tehnicki sa takvom soferkom na sledecoj registraciji i onda osiguraj soferku...posle mesec dana idi i reci sta ti se desilo i dobijas novu od osiguranja... naravno,ako nije bas jako napukla. ja sam tako uzeo nofu! ;)

dobro izgleda kocka,mnogo 'opasnije' i 'nadrkanije'! dobar je i mt1, malo vise retro,ali drugaciji nego svi ovi koji bi mt2

Link to post
Share on other sites