Centriranje trapa i zamena delova trapa


Recommended Posts

Najpametnije ti je da odes kod Gorana u Batajnicu ali po delove moras sam, nema sta da juris, imas sve u BMW Lineu u Sarajevskoj.

Samo sto mi za centralnu sponu i desni stabilizator u Line-u treba 9000 :D. A jel to Goran sto puni amortizere?

Link to post
Share on other sites

Jeste, a za delove zamoli nekoga ko ima placenu clanarinu u klubu da ti kupi a sledece godine pamet u glavu, platis lepo clanarinu i u Lineu dobijas delove po ceni za velike radnje :)Zovi ih i pitaj koliko to isto kosta za Fan klub, neces verovati kad ti kazu cenu. Nema majstora koji ima toliki popust.

Link to post
Share on other sites

Jeste, a za delove zamoli nekoga ko ima placenu clanarinu u klubu da ti kupi a sledece godine pamet u glavu, platis lepo clanarinu i u Lineu dobijas delove po ceni za velike radnje :)Zovi ih i pitaj koliko to isto kosta za Fan klub, neces verovati kad ti kazu cenu. Nema majstora koji ima toliki popust.

Ma znam, samo sto sam se ja zeznuo pa na vreme nisam uplatio clanarinu... :/ Inace ne znam nikoga ko je clan i ko bi mogao da mi uzme,tako da ta solucija otpada :/

Link to post
Share on other sites