Recommended Posts

Ajde neka lepo sad moderator koji je obrisao topik iz podforuma "Uradi sam" sa prstenovima za tablu, koji je inace postavio Ivan Tancic i u kojem sam ja pisao, neka se javi i napise zasto je to uradio?

Ako je bio problem zbog sadrzine, zasto nije recimo prebacen u deo za oglase?

Mislim da sam na ovom forumu zasluzio neko postovanje, da mi se bar kaze zasto je to uradjeno? Sta je bio problem, da se ne obogatim mozda? Bedno i smesno.. ko je hteo uzeo je, ko nije, nije ni uzeo

Sta sam ja dobio od ovog foruma, jel moram da budem clan kluba ili sta?

Sta mogu da dobiju ljudi na ovom forumu, trla baba lan informacije, posto se nista drugo i ne pise

Da nije Klinika i jos par ljudi koji se na prste mogu nabrojati mogao bi komotno da se pretvori u tjuning smajling forum

Inace sam vec duze razocaran stanjem na ovom forumu, a uvek sam se trudio skoro svakome da pomognem koliko mogu, a ne mogu da dobijem ni jedan j..eni ram za tablice kad trazim

Neciji nazovi dublji ili kako ih vec nazvati interesi ili sta vec me stvarno ne zanimaju, i neka ih leci na drugom mestu a ne ovde

Link to post
Share on other sites

Ludiranje sa nekim mojim komentarima tipa, ovaj sareni bmw lici na gay paradu tkdj se brise- nikog nisam vredjao, pre par meseci- decko postavio post kako su mu neki momci ukrali felne sa terese, ja (kao i par drugih) prokomentarisemo u stilu kako bi ih isprebijali da smo ih uhvatili BAM, opet izazivam mrznju (prema ljudima koji vole tudje) :(

Podrzavam te burazeru.

Sta je sledece, neko "okaci" neku korisnu stvar, a vi je obrisete da je nebi svi iskoristili..

Smorili ste pomalo.. BMW forum da na njemu samo pisu "jaoo imam bmw i najbolji je..: :angry:

Link to post
Share on other sites

Caspera za admina :)

Sali na stranu,covek stvarno zasluzuje postovanje,kad god mi je trebalo nesto,kad god sam imao pitanje sto se tice bmw-a njega sam pitao i uvek je pomogao,FAR mi je poklonio. Od tih prstenova daj Boze da je imao 100 dinara zaradu.Forum otkad je poceo SDC je poceo naglo da propada.. Admina nikad nema kad treba a kad su tu bolje da ih nema :)

Link to post
Share on other sites

Evo i ja sam na Casperovoj strani, na njegovu preporuku sam kupio :e30: . Meni je pomogao vise puta, dodjem mu par kila cokolade. Pozdrav za Dr. Kocku (caspera) !

Link to post
Share on other sites

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=5466

Adm&Mod Tim moze ali nije u obavezi da obrazlože razloge za brisanje, izmene poruka, premestanje poruka i udaljavanje clana sa foruma i sl.

Ja sam malo preterao, ali mislim da je ipak moglo lepo da se napise

Moj stav je da moderator koji ima vremena da obrise temu, a nema vremena da to uradi kako treba neka je i ne brise, mislim da je to fer

Gospodja Ljilja i Borko su par puta lepo na pm napisali - napisi ono onde, ovo ovde, sami prebacili ili kako vec treba

Nismo ovde svi isti, niti treba da budemo, ja svoj status bmw master nisam zaradio u temi za predstavljanje clanova

Link to post
Share on other sites
' date='18 September 2012 - 11:16 PM' timestamp='1348005816' post='212654']

Uradi sam nije mesto za postavljanje oglasa, a ta tema je prerasla u oglas i narucivanje. Niko tebi nije zabranio da postavis oglas.

Jel to znaci da kada bi neko video tvoj auto u temi za predstavljanje i javio se da kupi po dobroj ceni , ti bi rekao , znas nije u oglasima , necu da ga prodam ?

Molim te , stajes na stranu nekom ko nije za taj posao i brisete postove koji vama smetaju .

Link to post
Share on other sites

Ne stajem na niciju stranu, samo kazem da tu nije bilo mesto za oglas i da nikakav problem nije da se postavi oglas, pogotovo neko ko je ovde najmanje zbog oglasa...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.