Zlo od Bmw-a


Recommended Posts

Vec neko vreme imamo snimke tog auta auuu strahota auto ide pa rasafljuje :blink:

Link to post
Share on other sites

Ali da li ste videli od iste ekipe e36 od 1500bhp?Ako niste nemojte uopste !Vreme na 402m 7,8 nisam siguran!imao sam negde komplet kako su radili sve od a do s znaci strasno!Moram da ubacim ovako nesto da jebe dete :blink:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

2:kanarinac...razbacujes se sekundama,jel znas sta je 7,7sec za ta kola?!CUDO...a svaka sec nize je po 10000eura,s tim da vec dragsteri koji se voze (oni dugacki sa kotacima od BMX-a naprijed)he,he jure 6-na nize...ta M5 masina je bila prvo u E30 pa je auto radio 9.5 na 402m pa su stavili u M5 da moze prenijeti snagu...e i ima prijenos putem variomata ili neke cudne automatske getribe...uglavnom samo jednu brzinu...vise informacija na www.vs-motor.com...:D

Link to post
Share on other sites

Potpuno se slazem sa Rogi,da se spustis sekundu dole treba ti puno puno posla (i para) da radis masinu,suspenziju,kvacila,diferencijale ....

otidji kani na 402m pa probaj nekako da sa 15 spustis na 14 vidices koliko je lako :D

Link to post
Share on other sites

od 16" do 13.XXX" je relativno lako(N2O+dobre slickove iza,malo pameti,kraci prijenos i to je to) znaci cca 1000e...e sad da bi spustio svoja kola(moj BMW) nize od 13.5XX a vec imam N2O,kratki prijenos,olaksan auto itd,znaci imao 200ks+150N2O....a sad trebam "puhalo" na 0,7bara,vratiti duzi prijenos(MT-gume...Mickey Thompson) i onda bi imao cca 300ks+125ksN2O,dobar start,manje saltanja i gubljenja vremena(prijenos) i mozda...ZNACI MOZDA SPUSTIO KOLA NA 12(i sitno)...cca 3000eura a ako bi iso na 11" poduplaj 2 puta ovo sto treba za 12" pa sad izracunaj za 7,7 he,he,he...

Sorry na O.T.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ma ne kazhem ja da je lako spustiti vreme nego da odnosi konjazhe i napravljenog vremena nisu neshto fascinantno.Ustvari jeste veoma fascinantno ali toliko konja a i koliko vidim startuje ko iz topa mislim da bi trbao brzhe ici al opet nikad se ne zna.

A 402 sam probao i znam kolko treba spustiti auto.Evo sad pochinjem da pravim M3 e30 al ne sa bmw-ovim srcem :D

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 11 months later...
  • 1 month later...

Da sve bude kako treba, treba imati mnogo znanja, iskustva i enormno mnogo love, posebno za spuštanja ispod 10 sekundi.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...