Moj E30 Projekat


Recommended Posts

Auto je inace peskaren svuda gde je bilo korozije, zasticen Epoxi ili Eatch prajmerima zavisno od mesta a zatim kitovan preko prajmera, jer kit direktno na lim nije nikakva zastita od korozije kao ni spritz kit, kao sto vecina auto lakirera misli.

Naknadno saam dogradio ABS system, zadnje diskove i Servo.

p.c. Danas montiram prednji spojler pa ce slike biti sutra ili prekosutra.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shone svaka cast skidam kapu, ovo se postuje. Msm svaka cast kao sto ti je neko ranije rekao odlican si limar kad ja budem radio zovem te na kafu :D

Samo tako nastavite ja sam uz vas i nararvo ostali clanovi foruma ;)

Jedva cekam te slike :pilot:

Link to post
Share on other sites

ja neznam sta drugo da kazem osim svaka cast i samo napred!!!

mogao bi da svratim na neki cas oko auto limarije :D :lol:

samo jer nije moglo da ono za tocenje plina bude na nekom drugom mestu

Link to post
Share on other sites

svaka cast! majka te za sve rodila....

radis limariju skoro ko boban. al dobro, ipak je boban najbolji limar na svetu!

sve super odradjeno. sad nadji neke 17ke felne sa dobrom jotazom i da te Bog vidi ;)

Link to post
Share on other sites

kolega, moram te iskritikovati...kad si vec postavio auto na forum, budi spreman na kritike, pozitivne il negativne...

Odabrao si pogresan auto za te stvari. Kocka je legenda automobilizma. Kocka = kockasta. a ti joj pravis neke branike, spojlere, neke grilove...

Meni je iskreno to greota od auta raditi.

Postujem trud oko auta, ali ti si ga usmjerio na pogressan nacin.

pozz

Link to post
Share on other sites

Iskopiraj fabricki MT1 kit, i napravi auto za uzor, kad vec imas dara i znanja u rukama....

Pogledaj ovaj klip a i njegove ostale, to je vrhunac izgleda kocke sa uskim stopom, ne moze bolje!!!

Link to post
Share on other sites

Iskopiraj fabricki MT1 kit, i napravi auto za uzor, kad vec imas dara i znanja u rukama....

Pogledaj ovaj klip a i njegove ostale, to je vrhunac izgleda kocke sa uskim stopom, ne moze bolje!!!

O tome ja pricam cijelo vrijeme i da netko kaze da moze kocka biti ljepsa od ovoga? to moze proci klincima u prvom osnovne..

Na kocki je dozvoljena samo varijacija na boju srca felge i boju cijelog auta ostalo SVE ide u ONAJ TUNING

Link to post
Share on other sites