Voda u kabini


Recommended Posts

Imam problem posto mi se javlja voda u kabini ,ali samo iza suvozacevog sedista ispod tebiha ,ostalo je sve suvo.Proveravao sam da li negde ima rupa neka,ali nista nisam nasao sve je normalno.Jel imao neko slican problem,ili zna u cemu je stvar?

Link to post
Share on other sites

Sada sam pogledao malo da vidim da nadjem mesto gde bi moglo da curi,i nasao sam da ispod zadnjeg sedista tamo gde prolazi instlacija kroz onu sipkicu,da je cela sipka istrulila,i verovatno tu negde prolazi,ali ne znam odakle ulazi.Gde da gledam odprilike?

Za vikend cu biti slobodan pa sam mislio da sve povadim i pregledam

Link to post
Share on other sites

Pa rupica je oko 1cmx1cm nije toliko velika,ali moram da pogledam da li imam prilaz sa zadnje strane,pa da tu stavim parce lima i zagitujem pa preko toga zastitu.

Samo me muci to sto nisam siguran da li sam to primetio da imam vodu dok mi je auto stajao na parkingu,jel mi je nelogicno da toliko vode udje samo kada tockovi bacaju u toku voznje.

Mora da se sliva odnekud u tu rupicu.

Link to post
Share on other sites

pogledaj ti druze da li su napred svi otvori kako treba,oni odlivi,meni su se na e34 zacepile rupe ispod kompjutera i voda ulazila tamo kuda idu kablovi od komp i polako kroz tepih pa sve do suvazevog sedista i nazad,sumnjam da kroz tu rupicu moze da udje toliko vode,uzmi parce lima,namazi moment fiksom i zalepi,narano prvo dobro ocisti sve

Link to post
Share on other sites

Pogledao sam napred kod prednjih tockova one dzepove (da ih tako nazovem)kod pocetka sajtne,to je sve trulo.Ja sam kao prosle godine nesto gitovao,ali nista od toga.Kad sam podigao tepih kod suvozaca video sam da je na pocetku sajtne malo istrulilo,pa sam resio da problem prepustim limaru.

E sad zanima me koliko taj rad moze da me kosta ,znaci te dve rupe kod prednjih tockova i pozadi iza zadnjeg sedita onaj deo sto sam vec pokazivao i obelezio?I preporuka nekog dobrog limara ako znate?

Link to post
Share on other sites