BMW e36 328i Coupe


Recommended Posts

I ja mislim da ako nemas para nemoj da se upustas u turbo projekat.

Nama je m10 motor vec oko 2500 evra minimum (a motor je favbrika samo sve novo u njemu)

, da ne racunam sitnice, a m50 izadje bar 30 posto skuplje.

Samo na mapiranje jedno 2-3 puta ( i jos nije gotovo) je otislo bar 500 evra.

Odprilike izracunato, bas sam neki dan popisao, treba oko 2500 do 3000 evra (da su delovi novi),

ako sve uspe i prve, i da ne otvaras motor.

A za delove se ne trebas brinuti. Sve ima ako budes zainteresovan. ja nabavljam sve iz madjarske.

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Ubiste decka u pojam :) Lepo je sto ides u skolu i radis, i dobro si rekao da treba da imas neki cilj

Skupljaj pare i razmisljaj sta ces da uradis, a mani se tih lambo vrata i bad looka, snaga je bitna

I nemoj da divljas dok ne steknes malo vozackog iskustva.. i kad pijes - ne vozis :)

Casper puno hvala na podrsci :) a sto se tice pica sa kolima do grada posle taxijem do kuce :) po meni je tako najbolje ne ugrozavam druge a ni sebe :)

I ja mislim da ako nemas para nemoj da se upustas u turbo projekat.

Nama je m10 motor vec oko 2500 evra minimum (a motor je favbrika samo sve novo u njemu)

, da ne racunam sitnice, a m50 izadje bar 30 posto skuplje.

Samo na mapiranje jedno 2-3 puta ( i jos nije gotovo) je otislo bar 500 evra.

Odprilike izracunato, bas sam neki dan popisao, treba oko 2500 do 3000 evra (da su delovi novi),

ako sve uspe i prve, i da ne otvaras motor.

A za delove se ne trebas brinuti. Sve ima ako budes zainteresovan. ja nabavljam sve iz madjarske.

Pozdrav

Prijatelju hvala cim se dohvatim kesa javljam ti mnogo mi znaci :) Kad se dohvatim kesa javljam ti se do tada puno predjenih km zelim svima :)

Ljudi hvala na svim informacija , savetima i podrsci cim se sastavi BMW javljam vam se i naravno bit ce slika :)

Link to post
Share on other sites

po stvarima koje pises,vidi se da si mlad,samo polako...

moj predlog ti je da ta lambo vrata i taj badlook zaobidjes,svi ste igrali NFS pa se primate na te gluposti... nije BMW za to!

nikakvi spojleri, patos i neka ozbilja felNa i to je to!

bolje te pare ulozi na sto bolje vesanje,da to lezi... motor,prenos... to je BMW,a ne te pizdarije.

a sto se ovog drugog tice, jbg pa za to sluzi FORUM, za raspravu. koga sta zanima da pita,ko zna da mu odgovori,pomogne... ali jbg,ovde izgleda najvise vole da pametuju i pljuju

Link to post
Share on other sites

po stvarima koje pises,vidi se da si mlad,samo polako...

moj predlog ti je da ta lambo vrata i taj badlook zaobidjes,svi ste igrali NFS pa se primate na te gluposti... nije BMW za to!

nikakvi spojleri, patos i neka ozbilja felNa i to je to!

bolje te pare ulozi na sto bolje vesanje,da to lezi... motor,prenos... to je BMW,a ne te pizdarije.

a sto se ovog drugog tice, jbg pa za to sluzi FORUM, za raspravu. koga sta zanima da pita,ko zna da mu odgovori,pomogne... ali jbg,ovde izgleda najvise vole da pametuju i pljuju

Drugar hvala na podrsci poslusat cu vas kupit M felme, ofarbat ga u crno i M enterijer naravno kad budem imao para :D

Ipak je vaznije sto je pod haubom :)

Link to post
Share on other sites