StefanM50

Usluga od Auto-Limara

Recommended Posts

Posto ne mogu da postavim obavestenje u podforumu "Popusti za clanove foruma" postavicu ovde pa admin neka premesti ako zeli.

Radi se o sledecem, ako neko radi automobil (limariju, varenje, razvlacenje) ili mu je potrebno neko sitnije peglanje moze da mi se obrati i pomoci cu mu besplatno. Sve sto treba je da mi plati put do njega da ne ide iz mog dzepa. Imam iskustvo 3 godine kao auto limar.

Uslovi sledeci:

-Da je vozilo marke BMW

-Da je aktivan clan BMW foruma

-Samo Sabacka opstina

-Jedan clan foruma moze ocekivati 2 dana moje pomoci jer bi bilo glupo da kod nekog radim 20 dana (zeleo bih da pomognem sto vecem broju clanova)

-Nemam radionicu i dolazim kod vas da vam pomognem potrebno je da imate bar nesto od alata

Ako ispunjavate sledece uslove mozete mi se javiti na 064/980-42-23 ime je u profilu.

Ovo ce biti aktivno od PONEDELJKA ali mozete mi se javiti ranije kako bi se dogovorili..

Razlog iz kog ovo radim je taj sto sam bez posla i zao mi je da sedim kao debil kod kuce, verujem da nekom mogu da pomognem.

Budite mi pozdravljeni. :e30:

Stvarno neverovatno i nesebicno . :e30:

Redak poyitivan primer, svaka cast.

Hvala. Ako nekom zatreba nesto tu sam. Inace sad idem drugu da pomognem da izvari neke sitnice na kamionu. Ostavio sam broj pa ko bude zainteresovan neka zove.

Pozdrav, imam radionicu sav potreban alat za rad, autogeni aparat, co2 aparat i elektricni. Interesuje me sledece jer vidim da radis sa limarijom. Znas li uraditi prosirenja da napravim kocku da bude kao m3? Jeste mnogo posla i komplikovano ali moze li se sta iskombinovati :) Hvala mnogo.

@Milee30

-Jedan clan foruma moze ocekivati 2 dana moje pomoci jer bi bilo glupo da kod nekog radim 20 dana (zeleo bih da pomognem sto vecem broju clanova)

Svaka čast momku, ako već to hoće da radi džabe da mi ne preterujemo.

Pozdrav, imam radionicu sav potreban alat za rad, autogeni aparat, co2 aparat i elektricni. Interesuje me sledece jer vidim da radis sa limarijom. Znas li uraditi prosirenja da napravim kocku da bude kao m3? Jeste mnogo posla i komplikovano ali moze li se sta iskombinovati :) Hvala mnogo.

Mile moras mi reci da li imas jos nekog da radi samnom, tj. ako ti planiras da li si radio nesto tako ? Moglo bi da se odradi ali je veliki posao jer moras znati da ako radis prosirenja rubova i ostalog, trap tj. tockovi moraju da prate to. Jer nema svrhe da uradis na autu prosirenja a da ti tockovi ostanu unutra. Mozemo da se cujemo da mi objasnis sta si zamislio i da mi kazes jos odakle si ?

Mile moras mi reci da li imas jos nekog da radi samnom, tj. ako ti planiras da li si radio nesto tako ? Moglo bi da se odradi ali je veliki posao jer moras znati da ako radis prosirenja rubova i ostalog, trap tj. tockovi moraju da prate to. Jer nema svrhe da uradis na autu prosirenja a da ti tockovi ostanu unutra. Mozemo da se cujemo da mi objasnis sta si zamislio i da mi kazes jos odakle si ?

promenio sam kocku, sad je sa 4 vrata tako da sam odustao od prosirenja. juce sam izvadio sedista i tapacirung poda fakticki i nemam nikako :) nisam mogao da vidim kad sam kupovao mislio sam da je mnogo manje trulo. sa autogenim ne znam da radim bas najbolje, sa co2 sam lepo poceo jednu fleku uradio i sad mi stala zica nece da ide, otvorio sam tamo gde motoric, kad spojim direktno motoric na ispravljac zica ide, kad pritisnem na pistolju stoji samo. ne znam koji mu je problema tako da sam obustavio radove :D znas mozda sta moze da bude? hvala unapred

hm nesto jeste, a bmw je truo toliko da je to strasno ubacicu slike uskoro da vidite samo kako izgleda :) moram i pragove da menjam ima dosta posla. mislio sam da ne radim nista ali sad kad sam poceo i vec isjekao sve sto je trebalo nemam izbora :)

OVO JE RETKOST KOJA SE NE VIDJA SVAKODNEVNO SVAKA CAST BATO SVE NAJBOLJE

Bravo,svaka cast,nemam reci... Retki su danas ljudi kao sto si ti... Respect!

promenio sam kocku, sad je sa 4 vrata tako da sam odustao od prosirenja. juce sam izvadio sedista i tapacirung poda fakticki i nemam nikako :) nisam mogao da vidim kad sam kupovao mislio sam da je mnogo manje trulo. sa autogenim ne znam da radim bas najbolje, sa co2 sam lepo poceo jednu fleku uradio i sad mi stala zica nece da ide, otvorio sam tamo gde motoric, kad spojim direktno motoric na ispravljac zica ide, kad pritisnem na pistolju stoji samo. ne znam koji mu je problema tako da sam obustavio radove :D znas mozda sta moze da bude? hvala unapred

Pored cevi kroz koju ide zica za varenje imaju i zice koje sprovode kontakt do aparata kad da pokrenu motor da okrece zicu.. Proveri da nisi negde presekao,izgoreo,pokidao.. kabal .. Ako sam te dobro razumeo kad direktno spojis na motoru sto okrece kolut zica izlazi na pistolj? Ako je tako onda nije nigde zaglavila zica nego je samo problem do prekidaca na pistolju ili kao sto rekoh tih kablova unutar creva koje sprovodi zicu za varenje..

Brate svaka ti cast na gestu! Ja da sam ti blize pozvao bih te samo na kafu da dodjes da te upoznam, koji si lik znaci ne verujem. Skidam kapu, i ako te put nekad navede ka Kragujevcu javi se, rado cu te ugostiti. Pozdrav

Hvala ljudi na lepim recima. Uvek je dobro imati bar u svakom trecem gradu po nekog :dance3: Poznavati ljude je pravo bogatstvo, mnogi misle da je to novac ali novac neke stvari ne moze kupiti. Zivi mi bili odoh da odlezim ovu prehladu.. :unsure: