kupovina x6 ili x5


Recommended Posts

Ovako ima par dana gledam da pazarim novog ljubimca jer otkad sam kupio prvi bmw onaj e46 ne bi vise nijedno drugo auto uzeo sad imam ovaj e39 i zaista sam zadovoljan ali nekako sam uvijek volio dzipove i zanimaju me najvise gore navedeni x6 ili x5 dizeli jer treba da dobijem neko nasljedstvo uskoro i to povece pa da ispunim sebi san e sad x6 mi je mnogo ljepsi iako se mnogi nece slozit sa mnom :) ali mi jako smeta zadnja klupa sto je podijeljena jer mi je i dijete na putu i takvo nesto ne bi bas odgovaralo e sad ono sto me interesuje da li je na svakom to podijeljeno ili neki imaju klasicno zadnje sijediste kao u x5 npr jer spolja mi je x6 mnogo mocnije djeluje nego x5 e70 pa eto ako neko zna nesto o tome hvala unaprijed

Link to post
Share on other sites

Nekad su nas u ficama vozili pa je bilo mesta, sad ga ni u X6 nema...

Link to post
Share on other sites

Ma na svakom X6 je izdeljena zadnja klupa.. A da nisi rekao da je veliko nasledstvo u pitanju, ne bi ti verovatno niko kenjao, ali s obzirom da su ti pare pale sa neba, takoreci, jel nije bolje da malo sacekas, razmislis..? taj auto ce izgubiti vrednost, doce do toga da nemas vise nov model, a odrzavanje ce ti biti sve veca muka, i na kraju, kad ostanes bez kinte, opet spadnes da vozis nesto prosecno i sta si uradio? Jel ti nije palo na pamet da malo ispitas trziste u svom okrugu, kraju.. da li ima potrebe za nekom gradjevinskom radnjom, prehrambenom.. pekarom, picerijom.. uvozniku nekih delova za poljo-masine, vocnjake, malinjake, proizvodnju briketa, izgradnja hladnjace, silosa?? Sine, toliko je mogucnosti da se taj novac investira u nesto sto ce ti koliko-toliko dugorocno ostvarivati snove.. danas u Srbiji ziv novac ima mnogo vecu vrednost za vreme ove S.E.K.-e .. Nemoj me pogresno shvatiti, zelim ti sve najbolje! B)

Link to post
Share on other sites

Ma na svakom X6 je izdeljena zadnja klupa.. A da nisi rekao da je veliko nasledstvo u pitanju, ne bi ti verovatno niko kenjao, ali s obzirom da su ti pare pale sa neba, takoreci, jel nije bolje da malo sacekas, razmislis..? taj auto ce izgubiti vrednost, doce do toga da nemas vise nov model, a odrzavanje ce ti biti sve veca muka, i na kraju, kad ostanes bez kinte, opet spadnes da vozis nesto prosecno i sta si uradio? Jel ti nije palo na pamet da malo ispitas trziste u svom okrugu, kraju.. da li ima potrebe za nekom gradjevinskom radnjom, prehrambenom.. pekarom, picerijom.. uvozniku nekih delova za poljo-masine, vocnjake, malinjake, proizvodnju briketa, izgradnja hladnjace, silosa?? Sine, toliko je mogucnosti da se taj novac investira u nesto sto ce ti koliko-toliko dugorocno ostvarivati snove.. danas u Srbiji ziv novac ima mnogo vecu vrednost za vreme ove S.E.K.-e .. Nemoj me pogresno shvatiti, zelim ti sve najbolje! B)

Znam to sam i racunao unaprijed najprije se obezbjedjuje da se para vraca pa tek onda sve ostaloo :) hvala na dobronamjernom savjetu :)

Link to post
Share on other sites

Ovi koji se šale na račun toga da nema mesta u X6 nisu nikada vozili isti jer stvarno nema i pozadi ne može da sedne osoba prosečne visine a da ne ostavi svoje dlake na nebu ;)

Odgovor na tvoje pitanje je jako jednostavan. Ako ti je bitan izgled onda X6 pošto je mnogo lepši. Ako ti je bitno bilo šta drugo, onda X5 jer je 10x funkcionalniji po bilo kom pitanju a o prostoru čak i za vozača da ne pričam.

Prijatno ti želim sa slatkim mukama i srećno sa kupovinom ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

poptis na OGNJEN5 komentar!

zazmiri i sjedni u x5...

dobronamjeran savjet/ako uzmes x6, nov pogotovo, spremi LOVCEN love (planinu, ne brdo love) pocev od redovnih servisa, pa na dalje, ne daj Boze.

Vozim e 53, 2004. g, odlicno stanje, ali i za njega je redovni servis-ulja, filteri (nabavka u Denzel Graz, Austrija) kostala bruku...istina nije servis svaki dan

....desavale su se jos neke sitnice, npr sajlica sto spaja unutrasnju i vanjsku bravu...kod TOMICa, ovl. dealer BMW za Balkan, sa rukama 125 EUR, a uz mali DIY-sitnica i ugodno provedeno popodne...

Hocu reci, ako uzmes novo, sta god, zelim ti uzivanje u voznji, ali kosta, bruka!

SRETNO

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Odlucio sam se ipak za x5 nekako mi je prakticniji a i na ljeto dobijam dijete tako da x6 i nije bas dobar izbor evo nekog sto se prodaje pa me zanima sta mislite o tom motoru i uopste o autu

http://www.autodiler.me/auto_oglasi_auto/46878

Link to post
Share on other sites

Uvek sam bio za X5! Bruka, masina je DR*ANJE :) sa srecom nek ti je kupovina

Odlucio sam se ipak za x5 nekako mi je prakticniji a i na ljeto dobijam dijete tako da x6 i nije bas dobar izbor evo nekog sto se prodaje pa me zanima sta mislite o tom motoru i uopste o autu

http://www.autodiler.me/auto_oglasi_auto/46878

Link to post
Share on other sites

Meni je drazi x6...

E70 je dobar auto,licno dzipove ne preferiram pa me nesto ne odusevljava previse ali ok ko voli.

Imas bijeli u m paketu u welt autu-Roksped.

Znam za taj bijeli ali avaj je manje presao gledam da je sto manje presao

Link to post
Share on other sites

iskreno,ne znam koliko ti je pametno sada uzimati top e70 po jakoj cijeni s obzirom da je novi model na izlasku...

opet ni ovo razmisljanje nije opravdano ako se tebi bas svidja taj model i nije te briga ako ce on za godinu dana vredjeti 20 000e

ne znam,razmisli malo,nemoj se zaletati.

Link to post
Share on other sites