Recommended Posts

A jbg-a ae ubi me sad sto sam stavio...ja da sam imao toliko prihoda kao sto neki imaju ne bi ni stavljao bocu!Poshto se auto vozi svaki dan moralo se jbg.Zhao mi je sta da se radi,ali u ova *ebena vremena i sa ovom cenom goriva isplati se plin jako!Mozda se i skine plin,mada to se josh razmatra!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbg ne bi brate dzabe ugradjivao plin pa da ga skidas da nije isplativ sta fali skoro svi voze na plin.... skoro sam u Zavlaci video e 39 520 i 2000 god italijanske table covek ima plin i to bocu od 70 l.... brate kaze lik jednostavno duplo jeftinije! pa kad je tako njemu koji zivi i radi u italiji kako je tek nama gde je bezolovni po danasnjem kursu 1,38 eura za litar!!!!!!!! Mr. Bmw jedina stavka koja mi se stvarno ne svidja u ovom bmw-u je volan nekako mi mnogo ruzan pokusaj ako mozes naci trokraki od M-a ali ono otom potom...

Link to post
Share on other sites

Ovaj ne bi menjao prvenstveno zbog airbag-a...a veoma mi se svidja samo bih trebao promeniti ovaj prednji deo na volanu,pocepalo se malo jbg.I onaj od M5 nije losh mada vishe volim na foru ovakvog,ukusi su razlichiti.Za plin cemo videti shta i kako...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Heh radi se radi!Ma ne bi ga menjao ne znam ni ja...!Evo ubacio wofer pozadi da gruva malo...

aV2bRjYJ.jpg aV2i5lJ.jpg

Radio i osvetljenje...mada videcu sta cu mozda u belo ide...sa diodama.

aV2iVJJ.jpg aV2j9HA.jpg gx1rjSJ.jpg

Pa smo stigli do jedne okrugle cifre :D :clapping:

gx1ryQA.jpg

i jedna slicka...

aV2kMYr.jpg

pa sledece je,alarm i "pogache" kod amortizera. :clapping:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Pih nisam odavno pisao.Pa ovako radilo se dosta na mehanici,zamenjene pogache amortizera,zamenjena jabuchica na desnoj sponi,rame desno i jos ponesto.U toku ove ili sledece nedelje uzimam svecice,a mozda i kablove nove.Onda jos neke stvari ce doci na red i zatvara se list sa mehanichkim delom! :preved:

Nekoliko slichica slikao danas na zimskom(Prolecnom) danu.... :preved:

Pq2hIT00.jpg

dve opake mashine...

Pq2hJFTS.jpg

Pq2hLTzS.jpg

I jos jedna lepa slicka...

gx2qBoQJ.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ono sto se poradilo na autu je da je registrovan i opet mehanika,zamenjene su svechice,stelovan malo nesto komp i ler gas,neke lajsne kupovane(stare istrulele).Sledece sto predstoji je da se nasteluje shit plin i zamena cilindra kvacila(poceo da zeza).

Evo nekih svezijih slicica,jes da u selu sam bio ali svidja mi se ambijent i bilo lepo vreme pa reko da uhvatim aparat u ruke. :mellow:

Pq2cFtEi.jpg

aV1SMKbi.jpg

Pq2cHRiS.jpg

Pq2cIkeA.jpg

Link to post
Share on other sites
Pih nisam odavno pisao.Pa ovako radilo se dosta na mehanici,zamenjene pogache amortizera,zamenjena jabuchica na desnoj sponi,rame desno i jos ponesto.U toku ove ili sledece nedelje uzimam svecice,a mozda i kablove nove.Onda jos neke stvari ce doci na red i zatvara se list sa mehanichkim delom! :)

Nekoliko slichica slikao danas na zimskom(Prolecnom) danu.... :D

Kolega dobar auto nema sta, sretno sa sredjivanjem.. samo da upitam, radi cega mislis da trebas kablove mijenjati? Koliko je meni poznato M50 motor ima bobine direkt na svjecicama i ako se sta mijenja to su one a skupe su do bola.

Link to post
Share on other sites