Recommended Posts

Znaci auto izgleda extra, iako vise preferiram 5ice ovaj tvoj mi se svidja do jaja. Felne su fantazija i sto se ostalog tice samo furaj i radi ono sto se tebi svidja jer neko je vec rekao da si ti taj koji ga vozi i bitno je da se tebi svidja. Pozz i samo tako nastavi.lll

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...

Dobar bmw , a jos ga vozis na ljetnim gumama ..

I nisi uspio da nades maglenke za naprijed , na prednju karombolku bi najbolje bilo da stavis sitnu mrezicu tu gdje je prazno i bilo bi super .. i ovako je dobro ali bilo bi bolje sa mrezicom ..

Link to post
Share on other sites

a jbg nikako da zamenim...imam set zimskih...16tica ...i standard branike ali jbg...mada su mi ove glanc nove miselin f1 sport pa idu i po snegu...:)))...u pravu si za mrezice,mada me niko ne savetuje da stavljam maglenke...20 000din su dve a auto mi je mnogo nizak...jedan kamencic i cao...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
pragovi su u nivou sa prednjim, sa zadnjim nisu,tako je riger napravio jbg. Naravno da svako ima svoj ukus,ne bih valjda stavio da mi se ne svidja,ali da se to ne radi na bmwu,ne slazem se,jer je riger jedna od bmw-ovih tjunerskih kuca,i svi tuning styling sajtovi su puni bmwa sa ovakvim i slicnim branicima! E sad pitanje je samo ko voli standard, a ko modifikovan auto! Meni je posteno extra bio i onako,ali sada stvarno izgleda... :) pozdrav i hvala svima na komentarima,naravno ocekujem jos. Pozzzzzz

meni se svidja ali nema gde da se vozi samo po pisti super je

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

kakav vas je tunning spopao ljudi???

styling je u pitanju!

i nema ljutnje druze, prednji branik je ok, pragovi su ok. ALI felne su ocaj zivi, ove m6 felne su najveci promasaj u istoriji bmw-a.

cak ne stoje ni na m6 po meni.

dalje...

zadnji branik pod hitno mijenjaj, ovo djeluje toliko jeftino i lose da me je sramota...

nastavi sa radom.

i vrati prosle felne.

Link to post
Share on other sites