Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

m20b20 djubre neopevano, dere se kao da ima hiljadu konja ( tako i trosi ) a ide kao da ima 30...

Najmerodavniji klip, 320 je za delic pre startovao ali ga je IS vec na 200m oprasio dve duzine, sramota!

Link to post
Share on other sites

Tako sam i ja pricao dok nisam provozao m20b20 sa pravih 220000km,motronic,plin nikad video... Znaci zdravih 130ks! Ko god je seo reko je ovo je 2.5... Kada sam ugradio plin,auto je "umro"... E takvih crkotina je 90% u Srbiji i onda idu price kako su tromi i trose kao ludi.

Link to post
Share on other sites

Druze, vozio sam 50 razlicith 20-ki, prvi 98-me sa predjenih 80.000, ni jedan ne ide ni priblizno kao 2.5, oni se svi dernjaju da deluju kao da idu, ali su svi smesni, naravno svi imamo kriterijume drugacije..

Kad je pocela ulicna drag scena tamo 2003,4-te, tek tada sam video koliko je to smesan auto, gubili su od takvih glupih automobila, ja sam tad vozio Alfu 33 1.7 sa 105 konja, useravao sam sve do jednog, na Ostruznici me decko iz jedne "nabrijane" 320-tice vracao 5 puta na start da ponovimo trku, do 200 ga uzmem 4 duzine, cak i kada sam omasio drugu ( glupi alfin menjac ) opet ga stignem i prestignem bez problema...

Stari tip tek ne ide, pre te 1.7 sam imao bazni model 33-ke 1.3 sa jednim dvostrukim karburatorom, cirka 90ks-a, sa njim sam takodje dobijao najboljeg drugara koji je vozio 320 uski stop, auto je bio kao nov i besprekoran, ali dzabe...

Ne pricam o krsevima, imam ozbiljno strog kriterijum, uostalom pogledaj moj auto i bice ti jasno... ;)

Link to post
Share on other sites

@Moki

Pa ti si gori alfista od mene, sramota... :D

@Borko

Koji motor je u planu?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...