Recommended Posts

Evo stigao drugi bmw :dance3: odusevljen sam stanjem petice,toliko je ocuvana

91god. je motor uredan i odrzavan mogu da jedem sa njega :P haha

enterijer dobar,gepek dobar,limarija perfektna...

zimske gume na 15 celicnim..za zimu spreman

sekvent plin,jos ne znam koja je potrosnja

i da onaj crni bmw je otisao jer je u kur.cu motor bio duga prica ali na kraju sve dobro

Morao sam jednu sitnicu za pocetak da stavim na njega,za svoju dusu

171120121005.jpg

171120121004.jpg

Slikao sam po mraku,sutra cu lepo

171120121006.jpg

171120121007.jpg

171120121008.jpg

171120121009.jpg

171120121010.jpg

i da koja potrosnja moze da bude po gradu i otvorenom sa sekventom? normalne voznje po gradu i otvorenom 120-130km/h

Link to post
Share on other sites
  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ee,ovo je vec nesto... ;)

prosecna potrosnja opustene voznje 12-15l

ne nesto,mnogo vise nesto :D cisto da znam,pa cu da vidim tacno kad izmerim

kad dodje lepse vreme neke 17 lepe,narucio sam kozu menjaca ova je malo iscepana,onu sam m bojama

auspuh sa lepsim zvukom :P stakla su tonirana

ima xenone,treba i u duga da stavim

Link to post
Share on other sites

lepa boja za petardu,neka je sa srecom!

a ovo na znaku bas nije po mom ukusu :blink:

stari znak je bio original ali propao,pa sam ga izbacio samo,a ostalo je leziste ono metalno i tu stavio ovaj,kao original je :D samo od kluba

jedina mana koju ima je paljenje na gorivo,put od nisa do beograda vozen na benzin dok se nije istrosio i na plin isto sve radilo perfektno

sipano benzina i plina

dosao kuci,nece da upali na benzin kao da je u prekidu struja ka pumpi (a radio i palio na benzin normalno) upalim na plin,prebacim na benzin ugasi se

nema nikakvo dugme za prekid pumpe,skidana pumpa danas proveravano radi,releji oni daju struju....ko zna nek da savet?

Link to post
Share on other sites

Pa kako seqvent palis na plin ? i to moze ? i sto si ga vozio dok je nestalo benzina ?

ima onaj mali prekidac,za sekvent sto stavljaju kockicu malu..verglas na benzin i drzis dugme i upali na plin

u pon. idem kod majstora da pogleda i resi problem,osim ako mi ovde neko ne pomogne da sam odradim to

Link to post
Share on other sites

proveri pritisak koji baca pumpa,vrlo moguce da umire jer si je vozio bez benzina pa je radila na prazno...

ma ne umire,vec je umrla.znam jer sam preziveo sam to.na putu iz novog sada posle mosta kod beske ostanem bez benzina.ajd kao do beograda pa sipacu negde vec.i vec je bilo kasno.

Link to post
Share on other sites

ma ne umire,vec je umrla.znam jer sam preziveo sam to.na putu iz novog sada posle mosta kod beske ostanem bez benzina.ajd kao do beograda pa sipacu negde vec.i vec je bilo kasno.

skidao sam pumpu,proverali smo da li radi i radi pumpa,dolazi slaba struja do pumpe i to je provereno

icicu do elek. da proveri to i namesti

Link to post
Share on other sites

skidao sam pumpu,proverali smo da li radi i radi pumpa,dolazi slaba struja do pumpe i to je provereno

icicu do elek. da proveri to i namesti

dobro dolazi struja kapiram.ali oce da prosto rotor pumpe zalepi i ne okrece.jer bila je vrela kad je ostala bez benz.i oce da zalepi.daj boze da nije.a i nije neki trosak i da je zamenis-50 eura polovnjak.izvadi je iz rezervoara videces odmah kakva je.

Link to post
Share on other sites

dobro dolazi struja kapiram.ali oce da prosto rotor pumpe zalepi i ne okrece.jer bila je vrela kad je ostala bez benz.i oce da zalepi.daj boze da nije.a i nije neki trosak i da je zamenis-50 eura polovnjak.izvadi je iz rezervoara videces odmah kakva je.

izgleda ne citas sve sto pisem :D vadjena je pumpa proveravana :D radi

bas slabo struje dolazi,da li ikako moze da bude zica negde prekinuta tj. da visi o koncu pa da ne salje struju kako treba xD ?

nije problem da uzmem novu,ali ako moze da se resi ovo oko struje bolje je 99% je do struje

Link to post
Share on other sites

a kako si ti to zakljucio da malo struje dolazi do pumpe?

kazem ti izmeri pritisak,mozda je ona radila na 2 sekunde kad si je ti probao,a sad moze i da ne radi,tojest radi al ko da ne radi,jer ne gura dovoljan pritisak pa ti mislis da radi,al si u stvari u velikoj zabludi... :D

Link to post
Share on other sites

a kako si ti to zakljucio da malo struje dolazi do pumpe?

kazem ti izmeri pritisak,mozda je ona radila na 2 sekunde kad si je ti probao,a sad moze i da ne radi,tojest radi al ko da ne radi,jer ne gura dovoljan pritisak pa ti mislis da radi,al si u stvari u velikoj zabludi... :D

ima stric tu tamo neko sranjce malo za merenje :P ali u stvari sam u zabludi i majstor ce u pon. da resi to :D i svi srecni a on dobije pare :lol:

Link to post
Share on other sites

ima stric tu tamo neko sranjce malo za merenje :P ali u stvari sam u zabludi i majstor ce u pon. da resi to :D i svi srecni a on dobije pare :lol:

vidis sta ti decko kaze.a ti meni da je ne citam.ti neces da shvatis,nema tu malo mnogo.struje ili ima ili nema.a moze da ima ali rotor ne okrece.tester pokazuje da imas struje,cujese da zuji al ne vrti.

Link to post
Share on other sites

posle 2 sata cale je uspeo da namesti,zica kod onog dzeka je bila u prekidu,kad se pomeri radi pa ne radi :)

namesteno je sve radi,pali :) hvala svima na savetima

Link to post
Share on other sites

odradjeno sve kod kuce radi kako treba :prankster2: samo jos kod babica na proveru plina i ako treba da se menja nesto servisira ...

i na pranje i voskiranje pred zimu

Link to post
Share on other sites

Evo malo dnevnih slika :) moram da ga prebacim na nase table ovih dana

211120121016.jpg

211120121015.jpg

211120121014.jpg

211120121013.jpg

211120121017.jpg

211120121018.jpg

211120121019.jpg

ima nekih sitnica,sledece godine ce na farbanje cisto da se obnovi...

a ovako fali mu lajsna mala neka na prednjim desnim vartima,tj ispod dole kod tocka :P

i fale mu felne za leto :D i da se provuku kablovi za pojacalo i vufer :)

slikacu i motor posle

Link to post
Share on other sites