Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 years later...

Jedva sam nasao temu svoju :D
Ostade mi auto na poslu...problem
Jutros ga upalim i kako je upalio tako je nesto puklo kao detonacija.. I primetio sam malo dima sa leve strane haube tu negde od protokomera zasmrdelo je i ugasio se, probao sam posle par minuta opet, upali ali radi uzasno.. dok radi isto nesto kao da ima sitne te detonacije takav zvuk daje..
Auto ima sekvent plin marke zavoli, prosle godine zamenjena boca i sve sto ide uz to novo sve, atestiran plin itd.. Nikada nisam imao problema na plinu, i naravno uvek pali na benzin dok se ne zagreje, na oba goriva je lepo radio.
Ima li kakvih predloga odakle poceti? M50 motor

Na leto je zamenjeno ulje, filteri, mali hladnjak nov stavljen.
Pre mesec dana zamenjena glava volana, hard guma... To je to sto se radilo, nikakavih drugih problema nije bilo.

Sent from my (S' mobilni) LG

Link to post
Share on other sites

Teraj ti to kod plindzije da ti nasteluje plin. Tako je meni ortakov auto izgoreo bas napred kod filtera za vazduh gde je ulazio plin u motor, inace je tesko palio. Kad upali sve ok, e posle par minuta krene da detonira i ugasi se. Ortak tako terao par nedelja i eto kod mene bila kobna detonacija posle koje auto  nije hteo da upali vise. Ja dosao kuci, rekao njemu sta se desava, otisli posle njegovog posla zajedno do auta i videli da se auto zapalio dok je stajao parkiran. Ceo motorni otisao u djavola :/

 

Oni likovi u Cangrijinoj sam cuo da su dobri i povoljni.

Link to post
Share on other sites

Nemoj me sada tovariti nisam blizu auta jos da se zapali :D
Nikada problem nisam imao na plinu sto se kaze bas sam ga isplatio i navozao.. I uvek se pali na benzin, ne znam kako moze da bude do plina? Mislim nisam strucan odkud znam j***m li ga bas... I jedino da ga odslepam do majstora ali to ce malo teze ici, jer je auto na poslu u zemunu a majstor za plin mi je iznad ade gore
Uzecu protokomer od caleta pa cu posle ici da vidim sta se desava, nisam imao zivaca u 7 ujutru da se nerviram posle nocne

Sent from my (S' mobilni) LG

Link to post
Share on other sites

Reseno je, jedva se videlo crevo sa ler ventila sto ide na granu je spalo od detonacije, spalo je tako da stoji na rupi sve mu j***m... A verovatno je zbog struje doslo do detonacije, to je samo mozda jer uvek se pali i vozi na benzin dok se ne zagreje, ali ko ce ga znati moram ispitati sve

Sent from my (S' mobilni) LG

Link to post
Share on other sites

Po fansu kosta nesto ispod 4 evra, vidi u autoline jel ima na stanju, ako ima super ako ne uvek moze da se poruci :) Polovno pitanje dal ce neko samo taj cunak da proda.

P.S. Uvek na fansu prebacujte iz dolara na eure, cene u dolarima su iz nekog razloga 0$ dok u eurima radi.

Link to post
Share on other sites