Recommended Posts

Matori i dalje ce da ti trosi izmedju 13 i 20l po gradu, ne moze manje a ne verujem ni da ce vise od toga tako da ne moras da se sekiras ;)

manje nece sigurno haha :D ni pri slobodnom padu ne trosi manje :D

salim se,nadam se da nisu neke abnormalne potrosnje :D ali ako tako kazes,ma nek ide zivot ko ga be :P :dance3:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaboravio sam :) u subotu idu novi armotizeri napokon,i onda da pazarim jos te prednje gume i da se kurcim po kraju haha :e30:

Link to post
Share on other sites

Stavi napred 215 45 , a nazad 245 40 ili 255 40 , nemoj 45, izgledace debelo kad se razvuce malo guma na 10j, imao sam takve felne iz iskustva ti pricam, ajde pa da montiras to brzo :rolleyes:

Ok hvala na informaciji :) potrudicu se da sredim nesto..cim se namontiraju stizu sliku mora se hvalim malo :D

Link to post
Share on other sites

Za 8.5j po meni najbolje je 225 45 a za 10j 255 40. Mislim da je 215 malo usko i ruzno ce izgledati na 8.5j, moj misljenje sad ti mozes da stavis sta hoces tvoja stvar, ti ces da vozis :D

+1

Link to post
Share on other sites

Za 8.5j po meni najbolje je 225 45 a za 10j 255 40. Mislim da je 215 malo usko i ruzno ce izgledati na 8.5j, moj misljenje sad ti mozes da stavis sta hoces tvoja stvar, ti ces da vozis :D

zbunjujete me hahaha :D ne znam videcu jos sta cu napred

od ulaganja imam (moji hirovi)

auspuh sportski da zarezi malo

tapacire da sredim da budu kako treba

branike da sredim izgrebani su pa da se odrade

lajsna na stavi mala na krilu

i nesto me prskalice zezaju tj neki kontakt kod volana

nista specijalno ali mene zivcira :)

Link to post
Share on other sites

samo polako, sve ce se srediti, sto se tice prskalica meni samo pola prskalice radilo, ili jedna sisica od cetiri, da ne racunam one na prednjem braniku, kompresor i u sisice i sad rade sve 4 oce mi slome soferku koliki pritisak daju :D

Link to post
Share on other sites

samo polako, sve ce se srediti, sto se tice prskalica meni samo pola prskalice radilo, ili jedna sisica od cetiri, da ne racunam one na prednjem braniku, kompresor i u sisice i sad rade sve 4 oce mi slome soferku koliki pritisak daju :D

da je i meni bar to pa nek lome hahaha :D sve zivo proveravano,i na kraju kod volana zeza ali dobro ide lepo vreme sve ce se to srediti :) sto se mehanike tice super je sve,u subotu ide na nove armotizere i sve je super onda (daj boze :P )

Link to post
Share on other sites

Meni su nova sva 4 amorta, samo opruge nize da nadjem, prednji diskovi su pri kraju i plociee, pozadi novi diskovi plocice i paknovi, vesanje novo, tako da nemam nekog velikog ulaganja, mada za ludaka uvek ima nesto da se radi, srecom ja sam lud u tom pravcu :D

Link to post
Share on other sites

Meni su nova sva 4 amorta, samo opruge nize da nadjem, prednji diskovi su pri kraju i plociee, pozadi novi diskovi plocice i paknovi, vesanje novo, tako da nemam nekog velikog ulaganja, mada za ludaka uvek ima nesto da se radi, srecom ja sam lud u tom pravcu :D

znam kako je :D sve sam novo odradio jos samo ti armotizeri i caooooooooooo :e30: :P

Link to post
Share on other sites

Odradjeni armotizeri malo pre :) inace ono sto sam video mislim da nikada necu hahahaha

armotizeri su iz 1991. godine original na njemu :D

IMG_20130323_092540_zps840071a2.jpg

IMG_20130323_092533_zps3ea80bc3.jpg

sad od nedelje cekam gume pa dolaze i felne na red,pa sredjivanje farbe malo i sitnih rdjica kod gepeka :)

Link to post
Share on other sites

Narucio sam i gumu od protokomera do motora sto ide,jer su je majstori lepo izlepili po rupama :angry:

i sutra idem do Bmw Line u Sarajevskoj da vidim da li imaju kais za mene malo se cuje popustio je,filter za vazuh i ulje...

i prstenove za felnu da napravim u toku nedelje jer su od e39 pa je sira centralna :)

Link to post
Share on other sites

Samo jedno po jedno, taman da javis koliko su filteri i koje ulje planiras da sipas?

Naravno,polako sve..ne dozvoljavaju finansije od jednom sve :)

javicu sve,ne znam to sam hteo da pitam ovde koje je najbolje da sipam za ovaj model i motor?

Link to post
Share on other sites

Ovaj prethodni vlasnik mi je rekao da je on 6 godina samo castrol polusintetic sipao 10/40 mada neki kazu da moze i mineralno kad masina predje 300 000 sad j***m li ga, bitno samo da se nadje original ulje po meni, mnogo falseva ima...

Link to post
Share on other sites