Recommended Posts

Evo ih :) za one koji ne znaju,one predhodne felne nisu mogle iz nekih razloga da ne detaljisem sada mnogo...ponuda je bila korektna i previse od Mikia,ali dzaba kad ne mogu :/

stigle druge

20130330_125124_zpsd935ae1f.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa kako nemoze crni tiii...veca centralna sta ? ...

ja taman cekam da vidim slike kako ce da legnu...kad ono truba :/

sta je sa onim felnama,jesu na prodaju ?

Pusti me majke ti :D

nisu nisu,tj jesu ali Miki ih prodaje,pitaj njega za cenu i sve

Link to post
Share on other sites

sta ti fali Dzoni malo ti vire tih 10j stavi distancer nazad i 10cm viri kao gangsta neki :D

Dzoni je kriv,ja tada nisam bio kuci :P hahahha

Link to post
Share on other sites

Imas srece sto imam bocu u gepeku inace bi ih spakovao i ne bi ih vise videli :P :D :lol: Naravno dok ne bih nasao neke gume za njih...

Salim se, mnogo mi se dopadaju i ne kace nigde, kada bi bile 8 i 9j to bi bilo idealno za kod mene i ozbiljno bih razmisljao da ih pazarim medjutim ovako bi toliko bile izbacene da to postaje smesno...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

E drugari sta mislite o skidanju katalizatora? da li se nesto gubi,jer znam da se sigurno ne dobija 100ks i slicno :) ?

a sigurno je kat zapusen i zaprljan do besvesti...i da li stavljati protocni srednji li samo cevi?

Link to post
Share on other sites

Odradjen je auspuh od katalizatora do kraja sa pirketovim zadnjim loncem,ali hocu i kat da skidam jer ljudi kazu da se zapusi i da gusi auto i hoce malo potrosnju da poveca :) pa me zanimaju vasa misljenja

290420131108_zps86ece3cd.jpg

290420131107_zps34d34124.jpg

290420131106_zps911e15dd.jpg

290420131100_zpsfd97f059.jpg

290420131106_zps911e15dd.jpg

290420131105_zpsa7a23d38.jpg

Link to post
Share on other sites

A gde je srednji lonac?

Nestao u akciji :D ukrali ga cigani :P salim se malo

od 2.5 je neko budzio tu lonce neke boze me sacuvaj sve rdjavo i raspadnuto

Link to post
Share on other sites

Bice snimak u petak,idem da skidam kat i stavljam protocni lonac :)

Hvala brate :) trdim se da sve bude u najboljem redu,ima jos stvarcica oko farbe da se srede koje me nerviraju :D

Link to post
Share on other sites

Krivo mi je sto sam propustio diskusiju sa onim prethodnim felnama jer imam iste na mojoj petici, mora da mogu da stanu i sve treba da se poklopi - jedina razlika je u tome sto je promer centralne rupe malo siri za razliku od iste na e34ci ali nista sto prstenovi ne mogu da rese.

Link to post
Share on other sites

Krivo mi je sto sam propustio diskusiju sa onim prethodnim felnama jer imam iste na mojoj petici, mora da mogu da stanu i sve treba da se poklopi - jedina razlika je u tome sto je promer centralne rupe malo siri za razliku od iste na e34ci ali nista sto prstenovi ne mogu da rese.

centralna naleze super,nisi citao lepo :) ali distanceri su mi veliki trebali a felna bi strcala napolje par cm...nije ni bitno duga prica :D

Link to post
Share on other sites

ma i katalizatore i srednji lonac...

ma jeste i zadnji lonac da skinem ne treba mi :D idem sutra skidam kat i stavljam protocni umesto kata

Link to post
Share on other sites

pa ja ti najozbiljinje kazem... da me ne jebe vec murija, ja bih straight pipe napravio i nema boljeg zvuka sestaka od toga... ovako,skini katalizatore,ostavi rezonatore i neki protocni zadnji i to je to...

Link to post
Share on other sites