Recommended Posts

Moze li mi ko pomoci oko webasta u e53 (3.0 d, oktobar 2003). Ugradjen je model Top Z.

U OBC nemam aktiviranu softversku opciju aux heating, samo aux ventilation.

Cuo sam da je moguce ugradjeni webasto koristiti za programirano grijanje kabine i bez aktivirane te softverske opcije, uz neki modul, daljinski itd... Naletim na to (bar mislim da je to TO, prodavac je bi ofer pa rece da misli da jeste) na www.pik,ba, ali malo sam oklijevao i naravno... prodato

Moze li mi ko dati kakav savjet misljenje, podijeliti iskustvo- gdje, kako, sta....

Drugo, ni na koji nacin ne shvatam cemu trenutno sluzi webasto, kad nije aktiviran softver.

U Banjaluci gdje zivim, koga god sam pitao, niko mi je nije znao reci nista detaljnije, niti znam ikoga da se time bavi. Ide zima, sicevi su kozni, imaju grijanje, ali bih htio da mogu programirati grijanje kabine neovisno od rada motora.

Navodno, i piratska aktivacija ove opcije je moguca, ali nikog ne nadjoh da to zna. Kod TOMIC/a da idem, nesto mi BEZ VEZE :) (halo Bing, kako brat, cijena-sitnica), hahahha!

Zahvalan za svako misljenje, ideju, uput, i narocito ponudu!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ista situacija i kod mene. Sutra idem da reprogramiram odnosno da vidim sta moze da se uradi. Od trzista odnosno zahtjeva kupca zavisi sta je omoguceno u vozilu. Kod nekoga radi, kod nekoga ne. Ja kuburim sa time vec nekoliko nedelja kada padne debeo minus pa mi se pali tokom noci i sjebe akumulator. Sutra cu znati vise i bice update!

Link to post
Share on other sites