E36 sedišta u E30


Recommended Posts

Pošto su mi ova fabrička kao da su se medvedi igrali a imam prednja sedišta od E36 interesuje me kako da ih ubacim pošto vidim da se rupe ne 'gađaju'. Da li da prepakujem šine ili da pravim neke adaptere. Ako ima tema na forumu neka neko ko zna stavi link, ja preko search-a nisam našao ništa. I još da pitam, da li može da se upasuje zadnja klupa od E36 u E30? Pozdrav.

Link to post
Share on other sites

Kod mene su u kocki sedista od E36, samo su stavljena, nisu usrafljena, mada se i ne mrdaju tokom voznje, stoje mirno. Jedino sto pozadi oduzimaju prostor za noge, ko se bude vozio pozadi imacje skucen prostor.

Link to post
Share on other sites

uz pomoc tapetara resis i problem zadnje klupe, Ja sam imao problem sa coskovima , pa se tesko izlazilo iz kola, ali za neke sitne pare kod tapetara odneo i samo mi je raskacio presvlaku sedista skratio ojacanje i ponovo vratio presvlaku , i problem resen :D

Link to post
Share on other sites

Kod mene su u kocki sedista od E36, samo su stavljena, nisu usrafljena, mada se i ne mrdaju tokom voznje, stoje mirno. Jedino sto pozadi oduzimaju prostor za noge, ko se bude vozio pozadi imacje skucen prostor.

Kako bre nisu ušrafljena?!

Link to post
Share on other sites

uz pomoc tapetara resis i problem zadnje klupe, Ja sam imao problem sa coskovima , pa se tesko izlazilo iz kola, ali za neke sitne pare kod tapetara odneo i samo mi je raskacio presvlaku sedista skratio ojacanje i ponovo vratio presvlaku , i problem resen :D

Zadnju klupu prvo moram da nabavim, bitno mi je da moze nešto da se izmisli i za to. Hvala na odgovorima, poz.

Link to post
Share on other sites

Sto ne bi pasovalo :)

Nešto iz malog mozga mi govori da sam negde pročitao da moraju kopče od kocke ili pojas od E36 da se prepakuju, 'zem li ga. Lepo spustim sedište sa tavana i probam na licu mesta, i ja filozofiram... :unsure:

Link to post
Share on other sites