Recommended Posts

Eto juče mi jedan majstor reče da se kod ovakvih auta dizne nikada ne čiste!??? - 525i

A neki dan, mjenjao sa pumpu goriva, inače na radionici čovjeku stoji znak BMW, ja došo on kaže otvori haubu, ja otvorim i njegov prvi komentar je bio: "joj koliki mu je motor" inače mjenjao je pumpu 2 sata. Mislio sam kod njega odraditi i kvačilo, al me nakako strah.

Link to post
Share on other sites

Ja sam pre 7 dana prvi put video gde stoji pumpa za gorivo i sam sam je zamenio za... ...mmm... ...max 20min, racunajuci da sam zajebao + i - pa sam morao 2 puta da je vadim...

Link to post
Share on other sites

Ma prvo mi je raskopo zadnju klupu, i onda konstatovao da je pumpa vjerovatno u rezervaru?! Kako nije prvo pogledao u rezervar meni nije jasno. Ajd reko zna čovjek bolje, kad je otvorio gepek, kaže : "e vidi, plin". E tad sam se prepao pravo, kontam pa zar nije vidio kad je otvarao haubu?! Inače na radnji je naslikan znak BMW, a servis se zove gti, gori sam ja što sam pustio da išta čačka, ali dobro je prošlo, šljaka.

Link to post
Share on other sites
Eto juče mi jedan majstor reče da se kod ovakvih auta dizne nikada ne čiste!??? - 525i

A neki dan, mjenjao sa pumpu goriva, inače na radionici čovjeku stoji znak BMW, ja došo on kaže otvori haubu, ja otvorim i njegov prvi komentar je bio: "joj koliki mu je motor" inače mjenjao je pumpu 2 sata. Mislio sam kod njega odraditi i kvačilo, al me nakako strah. Džaba burazeru kad bolje razmislim Šabac i nije tako daleko. :rolleyes:

Ja sam posao kod majstora koji samo bembare popravlja. Kupio ulje za mjenjac i diferencijal za zamjenu. On me pita sta ce ti to, kad to nikad niko ne mijenja. E ja nisam niko i mjenjaj.

Link to post
Share on other sites