M3 E30 VS 190E 2.3 16


Recommended Posts

Audi ide odlicno i start i na vecim brzinama dok je Lancija brza do 180 .

Sa e34 535i aut sam se igrao sa Lancijom na auto putu , od 100 do 160 mi je bezala dve duzine auta ali vec na 200 je preskoci 535i i nestane u daljini .

190 2.3 16 ide pristojno ali ni blizu M3 e30 sa 200ps , max mu je malo preko 230 dok je M3 po satu isao 255.

To su moja iskustva .

Link to post
Share on other sites

zamislite neki svaba snimi emisiju gde poredi bmw ili mercedes sa lanciom,pa njega bi osudili na tri dozivotne bez prava zalbe kao :pleasantry: drzavnog neprijatelja br.1 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHHA

...jel ti bese onaj , koji je dobio za DZ opruge za e36 (od mene na kucnu adresu ) ... ne boj se , ima i i gorih npr , poklonis mu diskove za M-a , a kada mi zatreba diferencijal kod svih je 120E , a samo kod "njega" 150 ???

:)

Link to post
Share on other sites

Ko ljuti ima pravo da se gubi.

to je verovatno situacija kada te NIDZA crveni napusi , pa se ti malo ljutis i odlazis u stilu ko vas hebe .... a vracas se u stilu ... lesi se vraca kuci , opasniji nego ikad ?!

Link to post
Share on other sites

ako sam ja inicirao ovu prepirku svojim komentarom za lanciu i audi IZVINJAVAM SE,ali sam se samo malo nasalio na racun te dve marke ,a neki su to shvatili licno pa poceli da vredjaju . prijatelji opusteno nema ovde nista licno. samo bmw-e :worshipbmwts9:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...