za 1500e sta moze


Recommended Posts

Pozdrav

Prodadoh moju kockicu danas pa gledam sta bi mogao drugo da uzmem a da je bmw legla bi mi 5ica 520 al na oglasima ih slabo ima... uglavnom krsevi. Dal moze u opste da se uzme nesto dobro za te pare da je ok stanje?

Link to post
Share on other sites

ako ti nije hitan auto...ceprkaj oglase,i skupljaj jos kesa

ja sam imao srece sa peticom pa sam naleteo da kucnem u drvo po obicaju :D na vrlo dobar primerak za 2000e otprilike izadje tako jer sam isao zamenu za e36

Link to post
Share on other sites

taj drugi mi se vise cini da je bolji...ja sam hteo da ga gledam ali jbg

pogledaj nista te ne kosta

Link to post
Share on other sites

Za 1500e kesha moze e34 da se iskopa,ako hoces svrati imam ja jednu u radovima doduse, ali ce biti extra.

Ofarbana u crnu akril,m50b20 vanos,siroka njuska,17-ica felna,limarijski perfektna,motor odlican,enterijer od restylinga mahagoni siva varijanta,sedista odlicna,nebo novo.

Samo da registrujes i gas!!

065/5250823

Link to post
Share on other sites

Napisao sam i coveku na pm,a evo i ovde cu.

Auto je trenutno kod farbara,sa njega je sve poskidano,vrata sva,hauba,krila,gepek,siber,branici.Farba se profi,znaci ne varijanta traka i udri.

Ide u crnu akril,sajtne su bile nacete,skinuto sa stranca izvareno,ojacani delovi za dizalicu,na autu nece biti gita uopste,jer je sve sa stranca prebaceno.

Motor je u extra stanju,vanos m50b20.17-ica felna.

Enterijer je sa restylinga siva varijanta sa mahagonijem u extra stanju,nebo novo.

Od opreme,podizaci,el siber,nema klimu ali moze uz njega da ide kompletna klima,pa ko hoce neka ugradjuje.

Nema sta da se slika trenutno,bice gotov za par dana pa ce onda biti slike,ako je neko zainteresovan i zuri mu se, moze da dodje da ga pogleda ovakvog,ali nema sta da se gleda sada. ;)

Link to post
Share on other sites

nasao sam jedan lepo izgleda malo je peglan na krovu al nista strasno nego ima problem sa glvaom volana u pitanju je e34 520 pa me zanima koliko to moze da kosta ako neko zna?

Link to post
Share on other sites