Recommended Posts

Dakle kad se upali, samo kad je hladan koliko sam ja primetio a mozda se i varam, znaci bas se cuje i prilikom turiranja zvuk se pojacava, cini mi se u predelu lanca...bas mi zvuci kao da lanac udara u spaner ili slicno... u pitanju je 30 318is... Ne znam sta bi moglo da bude... ima li neko ideju\?

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

skinuo sam danas sve dekle,lanac je zategnut,sve je u redu, s tim sto je donji mali klizac pukao na pola,ali nigde nema nikakvih tragova, ostecenja itd... u cemu je onda problem,odakle je dolazio taj zvuk?

Link to post
Share on other sites

devet meseci ti trebalo da se nakanis da otvoris da vidis u cemu je problem? :mellow:

zovi nekog mehanicara da pogleda sta je,jer ako ti budes sam trebace ti jos toliko da zavrsis! ;)

Link to post
Share on other sites

Daj prestanite da lozite coveka....to sto fali pola spanera nema veze...vidjao sam motore i bez celog spanera.....ako kazes da auto ide ko lud i pored ovog zvuka,onda je jedino racionalno objasnjenje da je zestoko nabrijan nekom sportskom bregastom pa je lanac tesko pogoni dok je hladan motor.......

a ako se ispostavi da ovo nije tacno onda kupis lanac i spanere i das nekom ko zna da to promene i problem resen....Ps .......ne zovi onog mehanicara sto ga je vec gledao i ne zna sta mu je......

Nadam se da sam ti pomogao....I nikako ne nasedaj na Nikoline provokacije ,hoce da te ubedi da ti ne valja motor pa da ga kupi od tebe za male pare....opasan je to provokator

Link to post
Share on other sites